Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
59243
Players nickname
Vaso Black
Suspect ID
47322
Date of violation
Sep 21, 2024
Time of violation
13:02
Proofs
https://youtu.be/4a4eJV9cGmc

vaskyezz

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
167
Daj duzi pov posle toga ja sam krenuo da ti kradem auto jos nisam stisnuo hakiraj kontrolni sistem a ti si uradio CL sto si isjekao iz videa i molim da igrac dobije kaznu za OBS snimanje tj 30dana.
 

vaskyezz

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
167
Ne daj duzi pov gdje si uradio CL i molim admina koji bude pregledao da da kaznu za OBS snimanje.
 

Laskee

grp kidara lal
Player
Joined
Apr 3, 2024
Messages
126
Slusaj ti mala glupa kidaro snimas sa obs-om plus si uradio cl 100%
 

Vaso Black

Player
Player
Joined
Jun 20, 2024
Messages
94
Ja obs ne koristim meni se snima citav ekran i Cl je pravilo ako rolepley radis a tvoj drugar je dosao i ubio me u GZ tacnije black market to nije roleplay povezi nesto.
 

vaskyezz

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
167
Tako je daj duzi pov gdje se vidi kako si uradio CL i ponavljam molim da date igracu kaznu za obs snimanje
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana
 

Makii Panj

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
133
Nakon pregleda dokaza ne mogu zakljuciti ovu zalbu dostavite duzi POV rok za dostavu 12h.​
 

vaskyezz

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
167
Treba da das duzi pov na kraju kad sam te ubio pa nakon toga kad si uradio f1 i ja nisam uspio da ti ukradem auto.
 

Vaso Black

Player
Player
Joined
Jun 20, 2024
Messages
94
Znaci igrac je sam priznao da je prekrsio pravilo pzz 1.1 to pravilo je naprimer ubijanje u blackmarketu i tako dalje navedeni je ovako rekao: Treba da das duzi pov na kraju sam te ubio pa nakon toga sam navodno uradio f1. Ovaj igrac je ljut jer je prekrsio pravilo i htio da ukrade auto isto u green zoni.U pov se vidi da igrac 47322 krsi pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom