Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Swain Darkiin

Player
Player
Joined
Oct 25, 2023
Messages
273
Informacije
1. Vaše ime u RL: Stefan
2. Vaše godine: 16 ipo
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4-8h
5. Vaš Diskord: Djordjevic__
6. Vaše Ingame ime: Swain Darkiin
7. Vaš ID: 930

Dodatne Informacije
1. Lider za...: NG ( National Guard )

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Jako sam vezana osoba za NG zato sto imam jako puno vremena provedenog u NG-u. Naucio sam svaki delic organizacije i znam kako i sta funkcionise. Takodje jako dobro znam kako treba saradjivati izmedju drzavnih organizacija.

- Naravno za vreme provedeno u ovoj organizaciji bio sam visoka komanda te sada znam kako rukovati rankovima, znam da vrsim regrutacije i najbitnije od svega jeste da sam posten prema svakom cinu. Rank je za mene broj na papiru!

- Mislim za sebe da cu se snaci u ulozi lidera vojske posto sam tu jako dugo vremena proveo kao Visoka Komanda.

- Zasto zelim jos da budem lider NG-a da bi pomogao igracima u vojsci da budu jos bolji ljudi i voleo bi da nastavim da budem sa ljudima kojima sam komandovao, naravno i svi ostali gradjani LS-a su dobro dosli!


3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

- Buduci Vojnici ce biti obavezni znati pravila grada i takodje pravila vojske.

- 16+ OOC godina kako se ne bi desavali problemi u bazi i nasoj organizaciji.

- Ozbiljnost,Rad,Trud,Disciplina.

- Svaki dobar potez vojnika ce biti nagradjen sa aktivnim bonusima.

- Aktivne Regrutacije.

- Aktivni Sastanci izmedju drzavnih organizacija.



-Rankovi u NG


Rank 1 - Disciplinski


Rank 2 - Regrut


Rank 3 - Mlađi Vojnik


Rank 4 - Vojnik


Rank 5 - Stariji Vojnik


Rank 6 - Vojnik 1.Klase


Rank 7 – Vojnik 2.Klase


Rank 8 – Marinac


Rank 9 – Desertar


Rank 10 – Zamjenik Zastavnik


Rank 11 – Zastavnik


Rank 12 – Pilot


Rank 13 – Stariji Pilot


Rank 14 – Zamjenik Komandanta Pilota


Rank 15 – Komandant Pilota


Rank 16 – Kobra


Rank 17 – SSJ Kobra


Rank 18 – Zamjenik Komandanta Kobri


Rank 19 – Komandant Kobri


Rank 20 – Pripadnik Vojne Policije


Rank 21 – Zamjenik Komandanta Vojne Policije


Rank 22 – Komandant Vojne Policije


Rank 23 – Kapetan


Rank 24 – Major


Rank 25 – Potpukovnik


Rank 26 – Pukovnik


Rank 27 – Brigadir


Rank 28 – Brigadni General


Rank 29 – Zamjenik Generala


Rank 30 – General


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-Kodovi


10-1 – Pozivanje svih jedinica na žutu liniju


10-2 – Negativno


10-3 – Prekine sa pričom na radiju


10-4 – Potvrđeno ili primljeno


10-5 – Ponovi posljednji prijenos


10-6 – Zanemarite posljednji prijenos


10-7 – Pauza ili odlazak sa dužnosti


10-8 – Dolazak na dužnost


10-10 – Pucnjava


10-12 – Situacija s taocem


10-13 – Osumnjičen je privođen


10-20 – Lokacija


10-21 – Provjera rada


10-33 – Potrebno pojačanje


10-99 – Situacija završena


Kod A (( Pad Igre ))


Kod B ((Pauzirano RP , Situacija s administracijom ))





Kod 1: Hitna opasnost opasna po život, svi odgovori. Odbacite ono što radite i odmah reagujte (svetla i sirene)


Kod 2 : PoluHitna situacija samo rotacija bez zvučne sirene


Kod 3 : Situacija pod kontrolu


Kod 4 : Teroristički napad


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Specijalne Jedinice u NG :


Specijalna jedinica Kobre
– Njihova dužnost pomoći drugim državnim organizacijama oko talačke situacije i patrola izvan i unutar Vojne Baze.


Specijana jedina Kobre Oružja: Sniper , Bullpup rifle i mogu koristiti isto ostala oružja osim mitroljeza





Specijalna jedinica Piloti – Njihova dužnost je patrola iz zraka i pranja osumnjičenih koji su upali u bazu i govoriti na radio di se nalazi osumnjičeni i pratnja iz zraka konvoj za AMMORAN .


Specijalna jedinica Piloti Oružja : mogu koristiti sva oružja osim snipera , mitroljeza i Bullpup Rifle .





Specijalna jedinica Vojna policija : Njihova Dužnost je patrola po gradu i tražit pripadnika nacionalne guarda i hapsit ih i dovesti u bazu pred komandu koja osuđuje tom članu kaznu svaki član mora javiti komandi da ide van dužnosti da ide u grad i javiti vojnoj policiji isto kako ga nebi dirali članovi se moraju zaustaviti vojnoj policiji ako ih lovi u koliko član se ne zaustavi vojna policija javlja komandi da se taj i taj član nije zaustavio automacki taj član je izbačen .


Specijalna jedinica Vojna Policija Oružje : Bilo koje oružje osim snipera , Bullpup rifle i mitroljeza .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom