Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
59668
Players nickname
Papa_Grgurovic
Suspect ID
29349
Date of violation
Sep 23, 2024
Time of violation
22:44
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VkJRCpKewDQ

Dule Roleks

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
68
Lik mi nije ocitao prava, 3:37 (3:39 da budem tacan) u videu sekunda lik mi govori da sam ruzan nakon secenja maske, a ja sam okrenut ka zidu sto znaci da nije mogao da vidi moju facu tj MG.
 

Mateja Sekulic

Player
Player
Joined
Jun 15, 2024
Messages
12
Stvarno neverovatno kako policajac može da napravi ovakvu grešku kako je mogao da vidi klijentovu facu kada je bio okrenut ka zidu? To je osnovno pravilo prava se moraju pročitati! Ova situacija pokazuje ozbiljan nedostatak profesionalizma i pažnje očekujem da se ova stvar ozbiljno istraži i da policajac snosi odgovornost za svoje postupke ne možemo dozvoliti da se ovakve greške ponavljaju jer one narušavaju poverenje u pravosudni sistem. Svako zaslužuje da bude tretiran sa poštovanjem i da mu se prava poštuju!
 

Mihajlo Bengalka

Player
Player
Joined
Aug 30, 2022
Messages
20
Koliko se vidi na snimku ti pustat s telefona sta sam ja ovde MG-ao, prava nisam procitao zaboravio sam snosicu posledicu i to je to Hvala na razumevanju, ocekujem da se lice kazni za MG.
 

Zoky_Navaro

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 24, 2022
Messages
315
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da Prihvatim ovu zalbu
ID: 29349 Dobice kaznu za Fail RP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom