Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18444
Players nickname
Jamal BlueBlood
Suspect ID
23807
Date of violation
Sep 28, 2024
Time of violation
18:50
Proofs
https://streamable.com/p2of8e

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
309
Sve se lepo vidi u povu, razgovaramo sa covekom kad od jednom bez IC razloga krece osoba da nas puca..........
(Mikrofon se ne cuje zbog toga sto je prokleta graficka sjebala podesavanja za snimanje mikrofona)
 

B0jke

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
May 5, 2022
Messages
77
u videu se vidi da ja nisam pucao... a sta radi fib na panelima zadnjih 15 min prije punog sata
 

budzakkkkk

Player
Player
Joined
Sep 26, 2024
Messages
8
Sve se lepo vidi u povu, razgovaramo sa covekom kad od jednom bez IC razloga krece osoba da nas puca..........
(Mikrofon se ne cuje zbog toga sto je prokleta graficka sjebala podesavanja za snimanje mikrofona)
ne radi ti mic na povu tako da ti ne moze biti odobrena zalba
 

B0jke

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
May 5, 2022
Messages
77
Sve se lepo vidi u povu, razgovaramo sa covekom kad od jednom bez IC razloga krece osoba da nas puca..........
(Mikrofon se ne cuje zbog toga sto je prokleta graficka sjebala podesavanja za snimanje mikrofona)
Na povu ti se vidi da ne upisuješ komandu da uzimas drona i da palis kamericu samim time bjezanjem u dron izbjegavas smrt u roleplay situaciji. Ne prikupljate dokaze i hapsite me... + dolazite na panele i vozite ofroad molim admine da provjere dali igraci imaju Ličnu biografiju i korumpiranu zbog dolaska na panele
 

Ajdin Luxury

Every day is a raid day !
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
207
Na povu ti se vidi da ne upisuješ komandu da uzimas drona i da palis kamericu samim time bjezanjem u dron izbjegavas smrt u roleplay situaciji. Ne prikupljate dokaze i hapsite me... + dolazite na panele i vozite ofroad molim admine da provjere dali igraci imaju Ličnu biografiju i korumpiranu zbog dolaska na panele
Na ovu zalbu odgovaram kao deputy leader FIBa,
Osoba do tebe je opucala, metak je dolazio iz tvog pravca imali su dovoljan IC razlog da te pretresu i sprovedu dalje. Ne vidim poentu??
Da je FIB na panelima 15 minuta prije nema smisla, mogla je biti pucnjava, hitan poziv, globa/lokal, jednostavno hiljadu razloga.
btw ti kao lider fama bjezis u interijer od IC situacije i pricas na discord xd
 

Paca Vice

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
255
u videu se vidi da ja nisam pucao... a sta radi fib na panelima zadnjih 15 min prije punog sata
Nisanio si u FIB, pre toga je opaljen metak nema potrebe da ti broje imaju pravo da upotrebe oruzje jer je situacija u kojoj su se nasli zahtevala tako da odreaguju.
 

B0jke

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
May 5, 2022
Messages
77
bez obzira neradi mu mikrofon znaci ne snima sve slojeve
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom