Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kristijan Floww

Player
Player
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
1. Vaše ime u RL : Roko
2. Vaše godine: 19
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 9-12h ponekad i vise
5. Vaš Discord : kristijan0001
6. Vaše Ingame ime : Kristijan Floww
7. Vaš ID : 65076

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Želim biti lider ove specifične organizacije iz razloga što smatram iako nisam dugo na serveru kao vecina igraca smatram da sam dovojno dobar i spreman za ovaj posao bio sam u dosta raznih organizacija u ovih 2 mjeseca igranja proucio i naucio sve mehanizme na serveru, naravno uz pomoc moih priljateja. Dosta sam dugo ucio sva pravila na serveru kako bih mogao prvom prilikom postati leader neke organizacije te smatram da sam spreman za ovaj posao
-Mislim da bih se snasao u poziciji leadera u ovoj organizaciji jel vec imam spreman team igraca koi bih se odmah bacili na posao.
-Želim naučiti sve nove igrace onome sto su mene naucili moji prijatelji te smatram da je ovo prava organizacija za to.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- U mojoj organizaciji bih bili ljudi koi su spremni na sve i koji vrlo lako prepoznavaju sve jezike.
- Organizacija bih imala ogranicen broj clanova za koje ja znam da bih ispravno radili svoj posao.
- Nebih dozvojavao nikakva omalovazavanja i vredjanja unutar organizacije te bih pokusao odrzati konstantan red i mir.
- Imao bih svoj tim koi bih se bavio samo obavjestavanjem o dogadzaima na serveru.
- Imao bih poseban ranking sistem te bih odredjene rankove mogli imati samo odredjene osobe tj 1 osoba po ranku. Te bih imao samo 2 zamjenika jel smatram da je to sasvim dovojno.


Sretno svim igracima i kandidatima, a ADMINISTRACIJI hvala na citanju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom