Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
44816
Players nickname
Karlo Obama
Suspect ID
57676
Date of violation
Sep 1, 2024
Time of violation
23:42
Proofs
https://imgur.com/a/Z5uIuLX

Karlo Obama

Player
Player
Joined
Sep 13, 2024
Messages
8
Znaci ubacim ga u familiju ponovno dam mu cin sve to kazem ajde idem ja da spavam vidimo se on kaze ajde i cim sam ja otisao da spavam on dode uzme iz skladista 50 metkova pancir i izadje iz familije mislim nama ne znaci nista 50 metkova i jedan pancir ali ono nije uredu ako sam ga invajto u familiju dao mu malo veci rank i to da mi uradi kazem mu vrati to i necu te kacit on kaze ne vi imate para ja nemam lider porodice ce sad dat odobrenje ispod ove poruke
 

Ramzi Vice

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 3, 2024
Messages
215
Znaci ubacim ga u familiju ponovno dam mu cin sve to kazem ajde idem ja da spavam vidimo se on kaze ajde i cim sam ja otisao da spavam on dode uzme iz skladista 50 metkova pancir i izadje iz familije mislim nama ne znaci nista 50 metkova i jedan pancir ali ono nije uredu ako sam ga invajto u familiju dao mu malo veci rank i to da mi uradi kazem mu vrati to i necu te kacit on kaze ne vi imate para ja nemam lider porodice ce sad dat odobrenje ispod ove poruke
Odobreno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom