Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Leonardo Escobar 56813

Rejected
Status
Not open for further replies.

Leonardo Allcapone

Player
Player
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Vaše ime IRL:Leonardo

1.Vaše godine:14
2.Vremenska zona: GMT+1
3.Prosjek online po danu: 2-8h
4.Vaš discord: Leonardocro
5.Vaše ingame ime: Leonardo Escobar
6.Vaš ID: 56813


Dodatne informacije
  1. Lider za.....Los Santos Vagos
  2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1.Moja najdraža crime organizacija Los Santos Vagos je zato jer sam tamo višeputa bio HC i sviđao mi se najviše vođenje akcija.

2.Imam sastavljen HC tim koji je veoma iskusan u vođenjem akcija i mislim da bismo radili savršen posao na talačkama i drugim raznim akcijama,i uz iskustvo ja i moj tim sastavljamo veoma dobre i promišljene talačke da nitko ne padne.


3.Aktivno bismo čistili Gheto i davali bonuse i rankove po zaslugama a ne preko veze da na primjer imamo 100 ljudi i 78 ljudi su 11.


1.Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji


1.Ljudstvo na tajnim radnjama, podmornici, FZ Raidu, 24/7 prodavnici , Gun shopu ili talačkama bi bilo vrlo povečano da ne dolazimoo s 7 ljudi
2.Rankove nebi dobivali preko veze nego preko zaslugama.

3.Često bismo radili talačke i išli na akcije kao šta sam rekao gore.

4. Svako bi dobio bonus po zasluzi.
5. Radili bismo saveze s nekom bandom ili porodicom da podignemo Rp-a u Ghetu i na talačkama.
6.Svi članovi bi morali poznavati osnovne pravila grada da bi se mogli pridružit Los Santos Vagos



Sretno svim kandidatima :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom