Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
21341
Players nickname
Aleksandar Vozdanac
Suspect ID
57172,60496,51699
Date of violation
Oct 13, 2024
Time of violation
20:00
Proofs
https://youtu.be/n7hk9AeMrcg

Aleksandar Vozdanac

I kada umrem reci ce , GROBAR bio je !!!
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
157
60496 - UB+FailRP (vozi suprotnom stranom autoputa punim gasom)
51699 - Radi CR (podlece pod tocak kamiona i gura ga sa sportskim autom)
57172 - Radi CR (Isto kao i ovaj udara u kamion i pokusava da ga otera sa puta i to sa sve sportskim autom)
60057 - Radi FailRP (Broji mi 5s iz auta + oduzima mi komunikaciju sa prednjeg sedista iako se ja nalazim na zadnjem)

Napomena : Greskom sam digao srednji prst jer sam slucajno stisnuo alt+1 umesto alt+2 (na tom slotu mi je sacuvano dizanje ruke) msm svakako sam im ispunio zahteve i seo auto. Diskord nije koriscen u vezi RP situacije
 
Last edited:

Toni Macola

Player
Player
Joined
Aug 16, 2024
Messages
28
60496 - UB+FailRP (vozi suprotnom stranom autoputa punim gasom)
51699 - Radi CR (podlece pod tocak kamiona i gura ga sa sportskim autom)
57172 - Radi CR (Isto kao i ovaj udara u kamion i pokusava da ga otera sa puta i to sa sve sportskim autom)
60057 - Radi FailRP (Broji mi 5s iz auta + oduzima mi komunikaciju sa prednjeg sedista iako se ja nalazim na zadnjem)

Napomena : Greskom sam digao srednji prst jer sam slucajno stisnuo alt+1 umesto alt+2 (na tom slotu mi je sacuvano dizanje ruke) msm svakako sam im ispunio zahteve i seo auto
Hahaha voznja suprotnom stranom da je ub hahhhaha, kad si ti vidio da je neko nekog kaznijo za ub da je vozio suprotnom stranom a.
 

Aleksandar Vozdanac

I kada umrem reci ce , GROBAR bio je !!!
Player
Joined
May 11, 2022
Messages
157
Brate da je voznja suprotnom stranom kazjiva svako bi to redovno dobijo i ti kao nikad nisi vozio suprotnom stranom i kao dobio si kaznu za UB
U RP situaciji u kojoj vas 4-5 mene kidnapuje usred vojnog konvoja sa pratnjom koji broji 10+ ljudi itekako jeste UB a bgm i FearRP ,jer pripadnici state ne bi smeli da te prate sa te srane kao sto i nisu ,medjutim kao sto si rekao ako uzmes ovako da se vozis bez da si u RP situaciji niko te nece kazniti logicno

Prouci malo bolje pravila sledeci put sta da ti kazem
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom