- Joined
- Oct 25, 2025
- Messages
- 62
Ja bih odmah u pocetku se izvinuo osobi koja ce ovo da cita. Tekst ce biti malo duzi zbog ozbiljnosti problema.
I ovaj ID je moj ID ako zelite da me kaznite ali molim vas da me i saslusate
Draga administracijo dobio sam ban zbog P.dog 1.7 na svom MAIN profilu taj profil je kreiran negdje u augustu to nije ni bitno tu kaznu sam planirao da odlezim
4 dana nakon dobijanja ban-a sam saznao za twink od svog prijatelja nisam znao da ima limit. Odlucio sam napraviti drugi account i pokusati uci u njega ali to nije uspjelo pisalo je ogranicenje racuna. Nisam znao sta to znaci mislio sam da sam fulao lozinku ili nesta krivo unjeo, nakon duzeg pokusavanja sam odustao od tog profila i napravio novi misleci da sam od onog prije zaboravio sifru ili gmail nakon sto mi se je opet pojavilo ogranicenje racuna odlucio sam se raspitati. Admin mi je reko da je to zato sto imam vise od 2 racuna malo mi je bilo cudno zato sto sam ja samo igrao na jednom koji sam kreirao u agustu ove godine. Nakon dugog razmisljanja vidio sam poruke iz 2022 druge kako sam prije igrao na nekom drugom nalogu. Znaci imao sam account prije ali za njega nisam znao znaci sada imam ukupno 4 accounta i od ta 4 su 3 twinka sto je puno iznad limita od 1 accounta. Za to nisam znao do nedavno kada mi je vas asistent objasnio da sam prekrsio pravilo G.P 1.4. Naravno nisam znao za taj prvi account i nisam znao za ta ogranicenja. Twinkovi nikada nisu bili In-Game. Volio bih makar kada mi saznao podatke od svog prvog naloga kako bi mogao igrati na njemu.
Zasto sam sebe prijavio?
Bojim se nakon sto mi istekne ban na accountu da cu opet dobiti ban zato sto nisam prijavio ovaj incident
Hvala vam sto ste ulozili vase dragocjeno vrijeme da procitate ovu zalbu i hvala vam sto ste makar pokusali da shvatite moj problem
Lijep pozdrav. Eldorado
I ovaj ID je moj ID ako zelite da me kaznite ali molim vas da me i saslusate
Draga administracijo dobio sam ban zbog P.dog 1.7 na svom MAIN profilu taj profil je kreiran negdje u augustu to nije ni bitno tu kaznu sam planirao da odlezim
4 dana nakon dobijanja ban-a sam saznao za twink od svog prijatelja nisam znao da ima limit. Odlucio sam napraviti drugi account i pokusati uci u njega ali to nije uspjelo pisalo je ogranicenje racuna. Nisam znao sta to znaci mislio sam da sam fulao lozinku ili nesta krivo unjeo, nakon duzeg pokusavanja sam odustao od tog profila i napravio novi misleci da sam od onog prije zaboravio sifru ili gmail nakon sto mi se je opet pojavilo ogranicenje racuna odlucio sam se raspitati. Admin mi je reko da je to zato sto imam vise od 2 racuna malo mi je bilo cudno zato sto sam ja samo igrao na jednom koji sam kreirao u agustu ove godine. Nakon dugog razmisljanja vidio sam poruke iz 2022 druge kako sam prije igrao na nekom drugom nalogu. Znaci imao sam account prije ali za njega nisam znao znaci sada imam ukupno 4 accounta i od ta 4 su 3 twinka sto je puno iznad limita od 1 accounta. Za to nisam znao do nedavno kada mi je vas asistent objasnio da sam prekrsio pravilo G.P 1.4. Naravno nisam znao za taj prvi account i nisam znao za ta ogranicenja. Twinkovi nikada nisu bili In-Game. Volio bih makar kada mi saznao podatke od svog prvog naloga kako bi mogao igrati na njemu.
Zasto sam sebe prijavio?
Bojim se nakon sto mi istekne ban na accountu da cu opet dobiti ban zato sto nisam prijavio ovaj incident
Hvala vam sto ste ulozili vase dragocjeno vrijeme da procitate ovu zalbu i hvala vam sto ste makar pokusali da shvatite moj problem
Lijep pozdrav. Eldorado