- Joined
- Jan 24, 2026
- Messages
- 25
Dobar dan draga Administracijo,ja prvo da se izvinim sto vam opet pisem no mislim da ovaj put morate me soslusati.Dakle sta se desilo ja i moj brat igramo na ist pc, ali moji brat je dobio ban,e sada automatcki sam dobio i ja?E sada ja bih vas zamolio ukoliko ima neko resenje da mi pomognete molim vas, tvarno bi mi znacelo,Molim sve admine da mi pomognu da resimo moji problem ljubi vas Brat Stefan