- Joined
- Jun 13, 2026
- Messages
- 3
Poštovana Administracijo : Abrahame/Nixo/aldine
Evo bas sam danas napravio forum akaunt kako bih napisao zalbu za unban apeal za osnovno pravilo G.P. 1.4 meni je ovo main akaunt ne twink. Ja sam svoj akaunt skoro napravio i igrao sam od kuce te sam jedan dan otisao kod drugara kuci i ulogovao se na svoj nalog na njegovom kompljuteru on je meni posle toga rekao da je to strogo kaznjivo i tek sam posle toga shvatio da sam pogresio.
Ja se stvarno kajem zbog moje greske i izvinjavam se na svom losem postupku zeleo bih da dobijem jos jednu sansu jer je odlican server bez ijedne greske.
jos jednom se izvinjavam administraciji ovog servera.
P.S. Deda Dzoniii
Hvala na čitanju srdacan pozdrav.
Evo bas sam danas napravio forum akaunt kako bih napisao zalbu za unban apeal za osnovno pravilo G.P. 1.4 meni je ovo main akaunt ne twink. Ja sam svoj akaunt skoro napravio i igrao sam od kuce te sam jedan dan otisao kod drugara kuci i ulogovao se na svoj nalog na njegovom kompljuteru on je meni posle toga rekao da je to strogo kaznjivo i tek sam posle toga shvatio da sam pogresio.
Ja se stvarno kajem zbog moje greske i izvinjavam se na svom losem postupku zeleo bih da dobijem jos jednu sansu jer je odlican server bez ijedne greske.
jos jednom se izvinjavam administraciji ovog servera.
P.S. Deda Dzoniii
Hvala na čitanju srdacan pozdrav.