- Joined
- Nov 11, 2022
- Messages
- 112
Kratko objasnjenje GOV organizacije:
Pre svega, dana 4/18/2026 9:14 PM Deda Nikola je uzeo guvernera i zamenika guvernera je dao osobama: Bogi Zvekete i Ryuk Shinigami (meni).
Prvi mandat je prosao jako dobro dok na dan produzenja nisam uspeo kao Deputy Leader da skinem nasoj organizaciji kaznu i samim tim je spasim da produzimo mandat.
Nakon sto je mandat bio spasen, u drugom mandatu je prihvacen zakonik kao sto je bilo mnogih problema koje sam ja licno resavao. U to spada: Stari FIB, Stari NG, Stari LSPD, Novi LSPD.
Tokom svih tih problema ja ( Ryuk Shinigami 8670 ) sam resavao sve probleme sa organizacijama i nisam dao da mi se ni jedan zamenik/leader/kurator umesa u posao jer sam znao da ja mogu popraviti situaciju sa state organizacijama. Nakon nekog vremena, problem sa FIB organizacijom kao i sa NG organizacijom i LSPD organizacijom se zavrsio i svi su zavrsili mandate ili su disbandovani osim gov-a. GOV je presao preko svega toga bez problema jer sam ja konstantno bio u kontaktu sa Kuratorima i Senior Kuratorima i popravljao sam situaciju kako IG tako i van iste dok nisam otisao na hitnu operaciju. Zbog te operacije nisam mogao biti IG oko 2 nedelje medjutim sam aktivno pratio i popravljao situaciju iz bolnickog kreveta. Nakon sto je sve vezano za operaciju zavrseno vracam se kako OOC tako i IC na GrandRP i onda saznajem da je LSPD dobio novog nacelnika ( Fole Kennedy ) cija je ekipa imala problem sa celim GOVom i ostalim drzavnim organizacijama. Sto meni ne predstavlja problem jer sam istog Nacelnika ugostio na sastanku i pokusavao da smirim situaciju gde je isti Nacelnik za malo bio optuzen za korupciju i masovno krsenje pravila. Da bi nakon svega toga osoba koja je u toj ekipi dobila GOV za koji sam se ja i cela moja ekipa borili 2 meseca?
Problem sa administracijom (UKRATKO):
Oko 22:30 okuplja se ceo GOV na 10-1 i svi su srecni i pozitivni jer "znaju" da ja uzimam privremenog i da cemo samo nastaviti jos neko vreme da drzimo ovaj GOV i da se trudimo da isti dovedemo do potpunog maksimuma.
Do 23:00 smo se svi namestali za sliku gde su dosli razni admini ukljucujuci i Aldina ( medjutim svi koji su bili u voice-u kada se dodeljivao privremeni guverner nisu bili tu? )
Od 23:00 Nikola, Bogi, Ja kao i oba kuratora cekamo ponoc da saznamo da sam ja privremeni guverner.
Od 23:45 do 00:00 u voice-u gde su Micka, Dukat, Nikola Verstappen Dukat pocinje da pita jako cudna pitanja poput "Ryuk da li mislis da si ti privremeni guverner" i slicno.
U 00:00 privremenog guvernera ne dobija niko iz ekipe koja je drzala GOV 2 meseca vec dobija osoba koja je dobra sa svim ljudima koji su bili protiv nas? Gde ja dobijam poruke i pozive od preko 30 ljudi kako je administracija korumpirana itd itd.
Argumenti za Dukata+Micku:
U voice-u u kome smo bili svi (Nikola,Bogi,Kuratori,Micka,Dukat...) Dukat je pitao neka jako cudna pitanja i bio je mnogo srecan i pricao je vise nego inace sto ne dokazuje nista medjutim ako se vratimo samo mesec dana ranije u Vladin Discord Chat koji vide samo kuratori,leader i zamenici mozemo videti da ja saljem poruku da je mojim ljudima skinuta biografija dok odredjenoj osobi bas slucajno nije skinuta na sta on ne odgovara i ne zeli da da odgovor sve dok nismo usli u Voice zajedno sa jos par seniora danima nakon gde on od jednom odlucuje da ce skinuti Biografiju doticnoj osobi. Kada smo vec kod Biografija i Dukata moramo napomenuti da sam ja kao igrac imao dosta nesuglasica sa Dukatom te samim time njemu ide u korist da me nacin ponizava pred ostalim adminima koji su veoma verovatno znali ko ce dobiti privremenog guvernera pitanjima poput "Ryuk da li mislis da ces ti dobiti privremenog guvernera" i slicno. Ceo GOV,SAHP,NG pa cak i crime organizacije su zelele da uzmem privremenog guvernera jer su svi znali da cu napraviti savrsen RP i da cu od GOVa napraviti "next level". Dukat je vrlo dobro znao da svi ocekuju mene za privremenog guvernera isto tako je znao da ja nisam privremeni guverner a opet mi je postavljao pitanja koja su me ponizavala a da to nisam ni znao do trenutka kada osoba koja je bila protiv nas nije dobila istu vladu za koju smo se svi borili mesecima u nazad.
Nakon tog razgovora odlucujem da pisem Micki Mic gde ona odbija da mi kaze zasto sam odbijen za privremenog Guvernera ( sto razumem da se mozda vodi kao admin info ali opet smatram da bih ja kao osoba zbog koje cela administracija izgleda kao da je napravila veliku gresku mogao da znam i da kazem ostalima da bar nisam pokraden za privremenog i da im kazem da zapravo postoji razlog zasto sam odbijen a ne ovako da budem odbijen potpuno bez ikakvog argumenta i razloga). Isto tako govori da nije ispratila situaciju kada je Dukat mene ispitivao ta pitanja a jasno se vidi i cuje da je bila prisutna na video/photo dokazu koji ce biti posle dostavljeni. Nakon naseg dopisivanja ona ide offline kada je pitam na koga da pisem zalbu i da li je informacija ko ce uzeti privremenog guvernera admin info. Naravno, u voice-u koji vide samo kuratori/admini i guverner/zamenik guvernera video sam Micku i Dukata da ulaze u isto vreme i izlaze sto bi znacilo da su isli u neki odredjeni voice koji samo oni vide kako bi se dogovorili za privremenog guvernera.
Potencijalni razlozi da budem odbijen za poziciju Privremenog Guvernera (demantovani):
1. Neaktivnost na serveru - Ovo da je razlog smatram da bi moglo da mi se kaze jer ukoliko se pozicija Privremenog Guvernera vodi kao Leader organizacije jasno je da svaki igrac mora biti aktivan da bi vodio organizaciju isto iz tog razloga su mnogi ljudi odbijeni za leader-a raznih organizacija zbog toga sto nisu aktivni tacnije "povecajte aktivnost na serveru". Samim time smatram da ukoliko je ovo razlog trebalo je da mi se kaze a ne da svi govore da je to admin info i slicno. Cak sta vise i ukoliko nisam ispunjavao kriterijum za aktivnost u chatu koji vide samo kuratori i ostali admini kao i leader i njegovi zamenici je jasno bilo javljeno da sam u bolnici i da sam operisan pa da i ako sam operisan spasavam organizaciju od potencijalnih problema sa starim LSPD-om kao i FIB-om. I da napomenem da sam jasno javio da sam ozdravio i da opet mogu potpuno da se vratim na server i igram kao kao i pre pa cak i sa vecom aktivnoscu sto naravno ne morate da mi verujete ali smatram da bi to moglo da se vodi kao laganje administracije sa obzirom da je javljeno u chat/vc gde su bili admini.
2. Prijava za FIB organizaciju - Odbijen sam za poziciju FIB Leader-a zbog neaktivnosti na serveru u 11:17pm sto je 43 minuta pre izbora za privremenog guvernera sto smatram da je i vise nego dovoljno da se sloze svi seniori koji su bili potrebni da se stavi privremeni guverner na poziciju. Cak sta vise i ukoliko su se dogovorili sa trenutnim privremenim guvernerom da uzme privremenu vladu smatram da je ipak moglo da se kaze "Izvinjavamo se zbog nastale situacije ali je doslo do promene okolnosti te vise nema potrebe da vi budete privremeni guverner. Zahvaljujemo Vam se na spremnosti da se odazovete i pomognete. Jos jednom hvala na razumevanju i izvinjavamo se .". Ovom porukom iznad osoba sigurno nebi bila ljuta niti bilo sta slicno tome i ujedno bi se izbegle nesuglasice i potencijalni problemi kao sto ih sada imamo jer ovim postupkom koji su Senior State Curatori odlucili da urade cela administracija ispada kao da je napravila veliku gresku i pada u ocima mnogih igraca sto dokazuju poruke koje sam ja dobio kao i masovno izlazenje iz GOV drzavne organizacije.
3. Neiskustvo - Ovo smatram da uopste nema smisla jer sam ucio pravila mnoge zamenike, leadere, seniore pa tako i mnoge igrace. Pored RP pravila znam i zakonik jer sam ja licno pomagao Dedi Nikoli da se omoguci i uvede isti zakonik koji je trenutno na GrandRP discordu potpuno odobren. Ali i da ne uzimamo ovaj GOV u obzir iza sebe imam mnoge organizacije gde sam bio zamenik te samim time smatram da sam kvalifikovan potpuno za poziciju Privremenog Guvernera isto kao sto smatram da odbiti mene za neiskustvo potpuno nema smisla.
4. Kazne - Sto se tice kazni u proteklih par godina dobio sam jednu kaznu (koliko se ja secam) i to za FailRP koja je skinuta dan nakon izdate kazne te samim time smatram da se ista ne smatra "kaznom" jer je izdata greskom admina.
Argument sa moje strane kao igraca:
Bio sam vise puta administrator,kurator,zamenik samim time nemam mnogo kazni a ujedno imam svo potrebno iskustvo da vodim privremenu Vladu istim tim argumentom nije mi jasno zasto nisam postao privremeni guverner i ako su svi ocekivali da ja dobijem tu poziciju.
Isto tako moram napomenuti da ne trazim skidanje administratora niti kazne niti bilo sta slicno samo da se objasni situacija koja se sinoc desila jer ovo sve izgleda kao velika greska ne samo meni vec i celom RS serveru...
Isto tako mislim da je vredno dodati da je privremeni guverner iz ekipe ljudi koji su bili protiv celog naseg GOVa svo vreme te samim time mi uopste nije jasno kako i zasto je on stavljen na istu poziciju.
Dokazi za sve gore navedeno:
1. Ljudi nisu mogli da veruju kada su videli da ja nisam dobio privremenog guvernera i da je tu poziciju dobila osoba iz ekipe koja je protiv nas bila 2 mandata:
1.1 Screenshot
1.2 Screenshot
1.3 Screenshot
1.4 Screenshot
1.5 Screenshot
1.6 Screenshot
1.7 Screenshot
1.8 Screenshot
1.9 Screenshot
....
2. Admin VC
2.1
3. Micka DM
3.1 Screenshot
4. Privremeni Guverner dobar sa osobama koje su bile protiv vlade svo vreme
4.1 Screenshot (fole priznaje da je dobar sa Privremenim Guvernerom)
4.2 Screenshot (fole potvrdjuje kako ima GOV iza sebe koji je spreman da bude korumpiran za njega)
5. Jedni od dokaza problema sa starom organizacijom PD (ista ekipa) :
5.1 Kazne ( 5m+ ) napisane od strane jednog clana PD-a dok je Fole bio u njegovoj blizini (nemam dokaz za isto) Screenshot Screenshot Screenshot ....
5.2 Kacenja od strane assistenta PDa na GOV Approved - P.D 5.5 | GOV Rejected - Department Neozbiljnost | GOV Approved - Department Neozbiljnost | GOV ....
Na kraju, ne tvrdim da je administracija korumpirana niti da je donela pogresnu odluku. Takodje ne trazim kazne za administratore, lidere ili igrace. Medjutim, iz ugla mene i velikog broja igraca okolnosti pod kojima je doneta ova odluka deluju neuobicajeno i ostavljaju prostor za sumnju da je administracija korumpirana/da je administracija donela pogresnu odluku.
Zbog toga bih zamolio da se kompletna situacija proveri i da se, ukoliko je moguce, pojasne kriterijumi na osnovu kojih je izabran privremeni guverner. Smatram da bi to otklonilo nedoumice i negativne misli koje su nastale medju igracima.
Zelim da naglasim da su svi navodi izneti kao moje licno vidjenje situacije i pretpostavke zasnovane na okolnostima koje su mi bile dostupne u tom trenutku. Ovom zalbom ne iznosim cinjenicne tvrdnje o korupciji niti pokusavam da sirim lazne informacije, vec iskljucivo trazim proveru i pojasnjenje cele situacije kako bi se otklonile sve eventualne sumnje i nedoumice.
isto tako znam da discord "dokaz" nije validan dokaz da se izda kazna nekome medjutim svakako moze biti dokaz da se lepse vidi i razume cela situacija sa privremenom vladom.
Ukoliko su potrebni dodatni dokazi ili pojasnjenja spreman sam da ih dostavim.
Pre svega, dana 4/18/2026 9:14 PM Deda Nikola je uzeo guvernera i zamenika guvernera je dao osobama: Bogi Zvekete i Ryuk Shinigami (meni).
Prvi mandat je prosao jako dobro dok na dan produzenja nisam uspeo kao Deputy Leader da skinem nasoj organizaciji kaznu i samim tim je spasim da produzimo mandat.
Nakon sto je mandat bio spasen, u drugom mandatu je prihvacen zakonik kao sto je bilo mnogih problema koje sam ja licno resavao. U to spada: Stari FIB, Stari NG, Stari LSPD, Novi LSPD.
Tokom svih tih problema ja ( Ryuk Shinigami 8670 ) sam resavao sve probleme sa organizacijama i nisam dao da mi se ni jedan zamenik/leader/kurator umesa u posao jer sam znao da ja mogu popraviti situaciju sa state organizacijama. Nakon nekog vremena, problem sa FIB organizacijom kao i sa NG organizacijom i LSPD organizacijom se zavrsio i svi su zavrsili mandate ili su disbandovani osim gov-a. GOV je presao preko svega toga bez problema jer sam ja konstantno bio u kontaktu sa Kuratorima i Senior Kuratorima i popravljao sam situaciju kako IG tako i van iste dok nisam otisao na hitnu operaciju. Zbog te operacije nisam mogao biti IG oko 2 nedelje medjutim sam aktivno pratio i popravljao situaciju iz bolnickog kreveta. Nakon sto je sve vezano za operaciju zavrseno vracam se kako OOC tako i IC na GrandRP i onda saznajem da je LSPD dobio novog nacelnika ( Fole Kennedy ) cija je ekipa imala problem sa celim GOVom i ostalim drzavnim organizacijama. Sto meni ne predstavlja problem jer sam istog Nacelnika ugostio na sastanku i pokusavao da smirim situaciju gde je isti Nacelnik za malo bio optuzen za korupciju i masovno krsenje pravila. Da bi nakon svega toga osoba koja je u toj ekipi dobila GOV za koji sam se ja i cela moja ekipa borili 2 meseca?
Problem sa administracijom (UKRATKO):
Oko 22:30 okuplja se ceo GOV na 10-1 i svi su srecni i pozitivni jer "znaju" da ja uzimam privremenog i da cemo samo nastaviti jos neko vreme da drzimo ovaj GOV i da se trudimo da isti dovedemo do potpunog maksimuma.
Do 23:00 smo se svi namestali za sliku gde su dosli razni admini ukljucujuci i Aldina ( medjutim svi koji su bili u voice-u kada se dodeljivao privremeni guverner nisu bili tu? )
Od 23:00 Nikola, Bogi, Ja kao i oba kuratora cekamo ponoc da saznamo da sam ja privremeni guverner.
Od 23:45 do 00:00 u voice-u gde su Micka, Dukat, Nikola Verstappen Dukat pocinje da pita jako cudna pitanja poput "Ryuk da li mislis da si ti privremeni guverner" i slicno.
U 00:00 privremenog guvernera ne dobija niko iz ekipe koja je drzala GOV 2 meseca vec dobija osoba koja je dobra sa svim ljudima koji su bili protiv nas? Gde ja dobijam poruke i pozive od preko 30 ljudi kako je administracija korumpirana itd itd.
Argumenti za Dukata+Micku:
U voice-u u kome smo bili svi (Nikola,Bogi,Kuratori,Micka,Dukat...) Dukat je pitao neka jako cudna pitanja i bio je mnogo srecan i pricao je vise nego inace sto ne dokazuje nista medjutim ako se vratimo samo mesec dana ranije u Vladin Discord Chat koji vide samo kuratori,leader i zamenici mozemo videti da ja saljem poruku da je mojim ljudima skinuta biografija dok odredjenoj osobi bas slucajno nije skinuta na sta on ne odgovara i ne zeli da da odgovor sve dok nismo usli u Voice zajedno sa jos par seniora danima nakon gde on od jednom odlucuje da ce skinuti Biografiju doticnoj osobi. Kada smo vec kod Biografija i Dukata moramo napomenuti da sam ja kao igrac imao dosta nesuglasica sa Dukatom te samim time njemu ide u korist da me nacin ponizava pred ostalim adminima koji su veoma verovatno znali ko ce dobiti privremenog guvernera pitanjima poput "Ryuk da li mislis da ces ti dobiti privremenog guvernera" i slicno. Ceo GOV,SAHP,NG pa cak i crime organizacije su zelele da uzmem privremenog guvernera jer su svi znali da cu napraviti savrsen RP i da cu od GOVa napraviti "next level". Dukat je vrlo dobro znao da svi ocekuju mene za privremenog guvernera isto tako je znao da ja nisam privremeni guverner a opet mi je postavljao pitanja koja su me ponizavala a da to nisam ni znao do trenutka kada osoba koja je bila protiv nas nije dobila istu vladu za koju smo se svi borili mesecima u nazad.
Nakon tog razgovora odlucujem da pisem Micki Mic gde ona odbija da mi kaze zasto sam odbijen za privremenog Guvernera ( sto razumem da se mozda vodi kao admin info ali opet smatram da bih ja kao osoba zbog koje cela administracija izgleda kao da je napravila veliku gresku mogao da znam i da kazem ostalima da bar nisam pokraden za privremenog i da im kazem da zapravo postoji razlog zasto sam odbijen a ne ovako da budem odbijen potpuno bez ikakvog argumenta i razloga). Isto tako govori da nije ispratila situaciju kada je Dukat mene ispitivao ta pitanja a jasno se vidi i cuje da je bila prisutna na video/photo dokazu koji ce biti posle dostavljeni. Nakon naseg dopisivanja ona ide offline kada je pitam na koga da pisem zalbu i da li je informacija ko ce uzeti privremenog guvernera admin info. Naravno, u voice-u koji vide samo kuratori/admini i guverner/zamenik guvernera video sam Micku i Dukata da ulaze u isto vreme i izlaze sto bi znacilo da su isli u neki odredjeni voice koji samo oni vide kako bi se dogovorili za privremenog guvernera.
Potencijalni razlozi da budem odbijen za poziciju Privremenog Guvernera (demantovani):
1. Neaktivnost na serveru - Ovo da je razlog smatram da bi moglo da mi se kaze jer ukoliko se pozicija Privremenog Guvernera vodi kao Leader organizacije jasno je da svaki igrac mora biti aktivan da bi vodio organizaciju isto iz tog razloga su mnogi ljudi odbijeni za leader-a raznih organizacija zbog toga sto nisu aktivni tacnije "povecajte aktivnost na serveru". Samim time smatram da ukoliko je ovo razlog trebalo je da mi se kaze a ne da svi govore da je to admin info i slicno. Cak sta vise i ukoliko nisam ispunjavao kriterijum za aktivnost u chatu koji vide samo kuratori i ostali admini kao i leader i njegovi zamenici je jasno bilo javljeno da sam u bolnici i da sam operisan pa da i ako sam operisan spasavam organizaciju od potencijalnih problema sa starim LSPD-om kao i FIB-om. I da napomenem da sam jasno javio da sam ozdravio i da opet mogu potpuno da se vratim na server i igram kao kao i pre pa cak i sa vecom aktivnoscu sto naravno ne morate da mi verujete ali smatram da bi to moglo da se vodi kao laganje administracije sa obzirom da je javljeno u chat/vc gde su bili admini.
2. Prijava za FIB organizaciju - Odbijen sam za poziciju FIB Leader-a zbog neaktivnosti na serveru u 11:17pm sto je 43 minuta pre izbora za privremenog guvernera sto smatram da je i vise nego dovoljno da se sloze svi seniori koji su bili potrebni da se stavi privremeni guverner na poziciju. Cak sta vise i ukoliko su se dogovorili sa trenutnim privremenim guvernerom da uzme privremenu vladu smatram da je ipak moglo da se kaze "Izvinjavamo se zbog nastale situacije ali je doslo do promene okolnosti te vise nema potrebe da vi budete privremeni guverner. Zahvaljujemo Vam se na spremnosti da se odazovete i pomognete. Jos jednom hvala na razumevanju i izvinjavamo se .". Ovom porukom iznad osoba sigurno nebi bila ljuta niti bilo sta slicno tome i ujedno bi se izbegle nesuglasice i potencijalni problemi kao sto ih sada imamo jer ovim postupkom koji su Senior State Curatori odlucili da urade cela administracija ispada kao da je napravila veliku gresku i pada u ocima mnogih igraca sto dokazuju poruke koje sam ja dobio kao i masovno izlazenje iz GOV drzavne organizacije.
3. Neiskustvo - Ovo smatram da uopste nema smisla jer sam ucio pravila mnoge zamenike, leadere, seniore pa tako i mnoge igrace. Pored RP pravila znam i zakonik jer sam ja licno pomagao Dedi Nikoli da se omoguci i uvede isti zakonik koji je trenutno na GrandRP discordu potpuno odobren. Ali i da ne uzimamo ovaj GOV u obzir iza sebe imam mnoge organizacije gde sam bio zamenik te samim time smatram da sam kvalifikovan potpuno za poziciju Privremenog Guvernera isto kao sto smatram da odbiti mene za neiskustvo potpuno nema smisla.
4. Kazne - Sto se tice kazni u proteklih par godina dobio sam jednu kaznu (koliko se ja secam) i to za FailRP koja je skinuta dan nakon izdate kazne te samim time smatram da se ista ne smatra "kaznom" jer je izdata greskom admina.
Argument sa moje strane kao igraca:
Bio sam vise puta administrator,kurator,zamenik samim time nemam mnogo kazni a ujedno imam svo potrebno iskustvo da vodim privremenu Vladu istim tim argumentom nije mi jasno zasto nisam postao privremeni guverner i ako su svi ocekivali da ja dobijem tu poziciju.
Isto tako moram napomenuti da ne trazim skidanje administratora niti kazne niti bilo sta slicno samo da se objasni situacija koja se sinoc desila jer ovo sve izgleda kao velika greska ne samo meni vec i celom RS serveru...
Isto tako mislim da je vredno dodati da je privremeni guverner iz ekipe ljudi koji su bili protiv celog naseg GOVa svo vreme te samim time mi uopste nije jasno kako i zasto je on stavljen na istu poziciju.
Dokazi za sve gore navedeno:
1. Ljudi nisu mogli da veruju kada su videli da ja nisam dobio privremenog guvernera i da je tu poziciju dobila osoba iz ekipe koja je protiv nas bila 2 mandata:
1.1 Screenshot
1.2 Screenshot
1.3 Screenshot
1.4 Screenshot
1.5 Screenshot
1.6 Screenshot
1.7 Screenshot
1.8 Screenshot
1.9 Screenshot
....
2. Admin VC
2.1
3. Micka DM
3.1 Screenshot
4. Privremeni Guverner dobar sa osobama koje su bile protiv vlade svo vreme
4.1 Screenshot (fole priznaje da je dobar sa Privremenim Guvernerom)
4.2 Screenshot (fole potvrdjuje kako ima GOV iza sebe koji je spreman da bude korumpiran za njega)
5. Jedni od dokaza problema sa starom organizacijom PD (ista ekipa) :
5.1 Kazne ( 5m+ ) napisane od strane jednog clana PD-a dok je Fole bio u njegovoj blizini (nemam dokaz za isto) Screenshot Screenshot Screenshot ....
5.2 Kacenja od strane assistenta PDa na GOV Approved - P.D 5.5 | GOV Rejected - Department Neozbiljnost | GOV Approved - Department Neozbiljnost | GOV ....
Na kraju, ne tvrdim da je administracija korumpirana niti da je donela pogresnu odluku. Takodje ne trazim kazne za administratore, lidere ili igrace. Medjutim, iz ugla mene i velikog broja igraca okolnosti pod kojima je doneta ova odluka deluju neuobicajeno i ostavljaju prostor za sumnju da je administracija korumpirana/da je administracija donela pogresnu odluku.
Zbog toga bih zamolio da se kompletna situacija proveri i da se, ukoliko je moguce, pojasne kriterijumi na osnovu kojih je izabran privremeni guverner. Smatram da bi to otklonilo nedoumice i negativne misli koje su nastale medju igracima.
Zelim da naglasim da su svi navodi izneti kao moje licno vidjenje situacije i pretpostavke zasnovane na okolnostima koje su mi bile dostupne u tom trenutku. Ovom zalbom ne iznosim cinjenicne tvrdnje o korupciji niti pokusavam da sirim lazne informacije, vec iskljucivo trazim proveru i pojasnjenje cele situacije kako bi se otklonile sve eventualne sumnje i nedoumice.
isto tako znam da discord "dokaz" nije validan dokaz da se izda kazna nekome medjutim svakako moze biti dokaz da se lepse vidi i razume cela situacija sa privremenom vladom.
Ukoliko su potrebni dodatni dokazi ili pojasnjenja spreman sam da ih dostavim.