Dobar Dan draga administracijo,proslo je vise od mesec dana ja se kajem sto sam prekrsio navedena pravila i zeleo bih da kazem da ja nisam nikome davao akaunt,poceo sam da igram ovaj projekat jos pre 2 godine, mislim da sam menjao ip adresu jos ranije i pisao sam Aldinu,Nixi,Abrahamu privatno na diskordu.Voleo bih da dobijem drugu sansu jer ja ne krsim pravila cesto,zadnji put sam na forumu okacen 20.Avgusta 2024. godine prihvatam money wipe i zelim da napomenem da sam u medjuvremenu menjao kompjuter i to pa da neispadne da sam delio kompjuter sa nekim.
Hvala na citanju
Dzondzula Ibrahim
Hvala na citanju
Dzondzula Ibrahim