Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7156
Players nickname
Buki_Jovanovic
Suspect ID
25894
Date of violation
Sep 6, 2022
Time of violation
18"02
Proofs
https://imgur.com/tRatAPc

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Sto je pokrao ubi boze hahahah, jadan covek nema priliku ni da igra vi ga vec okacili. Ja bih povukao zalbu iz sazaljenja ti kako zelis :)
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Vazi lepi moj, necu se mesati. Meni je samo zao sto je početnik i to i verujem da ne zna da se to ne sme. Vrv je dete. Ja bih mu oprostio..
 

buki jovanovic

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
136
Vazi lepi moj, necu se mesati. Meni je samo zao sto je početnik i to i verujem da ne zna da se to ne sme. Vrv je dete. Ja bih mu oprostio..
ja bi mu dao jos toliko da zna da ispostuje ali nezna veruj mi nesto sto najvise mrzim je kradja
 

Swain Darkin

Well-Known Player
Player
Joined
Dec 27, 2021
Messages
218
Okej lepi moj, kako hoces. Na tebi je da li ce ikada vise igrati ili nece..
 

Chif Shamun.

Player
Player
Joined
Apr 22, 2022
Messages
33
Koja bre kradja, ovo nije nista. Resi ovo IC, nemoj da smaras admine oko ovoga...

unknown.png
 
Last edited:

Todor Darkin

Player
Player
Joined
Aug 16, 2022
Messages
76
Koja bre kradja, ovo nije nista. Resi ovo IC, nemoj da smaras admine oko ovoga...
Bukvalno,a i zamisli brate za manie od 50k unistis nekome rp nalog ili ono..Dete je aj da je ukrao bog zna sta ili da mu oprostis pricajte..Meni su krali pa smo resili tako sto su mi vratili 2x više onoga sto su uzeli..
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Postavi sliku citavog ekrana/video zapis.
  • I pokazi dokaze gde je sve ukradeno i kako napusta porodicu.
  • Imas 12h da to uradis.
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
brate jel moguce da je forum toliko OOC kvarenje RP-a kacite ljude umesto da resite lepo ili ne resite nema veze kako god organizacije se kace medjusobno i tako evo vec 3 meseca trebali bi da stavite neke kazne za namesrno namestanje i tako to nmp:Mene jel lik pre 4 dana bejtao i kad sam ga ubio na BM a RP poceo u getu ja sam dobio WARN a da sam hteo mogao sam njega da okacim kako ide u G.Z. tako da ja vas lepo molim da smanjite forum report i igrate igricu kako treba ja ne znam kako vas ne mrzi da kacite ljude po ceo dan msm ono kao da okacite ljude ali 90% okacenih je namesteno i zbog toga ljudi odlaze sa servera zasto sto se po ceo dan prijavljuju po forumima medjusobno i dosadi im vise po demorganima a ako cemo realno svaki moguci igrac na GRANDU prekrsi sva dan po 10 pravila PG i tako to...
LP
 

Nikola Djokiic

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
152
I da ti napomenem to sto ti je ukrao vredi mozda max 100k evo jami se ingame kad me budes video 11508 id dacu ti pare ono jadno je da ga kazis za ovo lik je nov i jos ne zna da to ne sme raditi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom