Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
612
Players nickname
Lucas_Pascal
Suspect ID
0000
Date of violation
May 15, 2022
Time of violation
20:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ZOsgSdA7VlY

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Ne znam samo na osnovu čega si zaključio da je LSPD. Tu su bili LSPD, FiB, NG i SASHP. Al naravno ti znaš da je LSPD :D
Drugo, tvoji određeni članovi (neću da kažem svi) su ulazili i izlazili iz zone, odnosno bejtovali. Tako da može i ovde biti situacija da je neko od tvojih članova prošao kroz zonu da bi došao do tvoje tačke sastanka, a ovi su zapucali. Pucanje kao što se vidi na snimku nije konstantno nego nije trajalo ni 5 sekundi, al bitno da se žalite, kme.
Treće, ne vidi se uopšte da je iko pogođen od tvojih na snimku, a kamoli ubijen.
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
FBI ce postaviti svoj pov ako bude bilo potrebe,A imam jos jedan snimak od 10 sec gde se vidi kako LSPD clan juri mene i jos jednog cak do kanala.a svakko se sad postavlja video gde nas 25+ zaustavlja jedan auto s 4 lica i oni lagano ulalze u zatvor,i vreme je da se disbanda ovaj LSPD
 

ucjibxacbnh

Player
Player
Joined
Apr 13, 2022
Messages
219
FBI ce postaviti svoj pov ako bude bilo potrebe,A imam jos jedan snimak od 10 sec gde se vidi kako LSPD clan juri mene i jos jednog cak do kanala.a svakko se sad postavlja video gde nas 25+ zaustavlja jedan auto s 4 lica i oni lagano ulalze u zatvor,i vreme je da se disbanda ovaj LSPD
Slazem se
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
FBI ce postaviti svoj pov ako bude bilo potrebe,A imam jos jedan snimak od 10 sec gde se vidi kako LSPD clan juri mene i jos jednog cak do kanala.a svakko se sad postavlja video gde nas 25+ zaustavlja jedan auto s 4 lica i oni lagano ulalze u zatvor,i vreme je da se disbanda ovaj LSPD
Ne smete da kidnapujete ispred zatvora, to je zelena zona.
 

Kegla Sefovicc

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
208
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zalbu prepustam curatorima LSPD-a Vladimir Vujovic i Aleksa Wolf
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom