Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11981
Players nickname
Mece Darkin
Administrators nickname
Mece Darkin
Date
May 16, 2022
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/L2KaydQ0r24

don richard

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
22
Мene je policija hapsila,i ja sam samo stajao ispred njih i u jednom momentu samo nista nisam cuo,odma sam poceo snimati i pukao mi je internet jer imam mnogo loš net jer mi je ruter daleko zelim da se warn ukloni jer imam dokaze nije lta,imam i sliku u logovima za crash
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
673
I Slučajno si snimao kamerom taj momenat, kao da si znao da će se to desiti, a tamo si nekom rekao da isključi modem :D . Vrlo dobar pokušaj :D
 

Svence

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
80
Мene je policija hapsila,i ja sam samo stajao ispred njih i u jednom momentu samo nista nisam cuo,odma sam poceo snimati i pukao mi je internet jer imam mnogo loš net jer mi je ruter daleko zelim da se warn ukloni jer imam dokaze nije lta,imam i sliku u logovima za crash
imas najaci pov brate haahahaha
 

Mister Komix

Player
Player
Joined
May 16, 2021
Messages
76
Мene je policija hapsila,i ja sam samo stajao ispred njih i u jednom momentu samo nista nisam cuo,odma sam poceo snimati i pukao mi je internet jer imam mnogo loš net jer mi je ruter daleko zelim da se warn ukloni jer imam dokaze nije lta,imam i sliku u logovima za crash
Hahahaa bar se ne cuje kako si ištekao ruter hahaha
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Na vašim dokazima koje ste mi dostavili ništa ne vidim
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom