Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved ID 20025 (VDM, RDM, Vredjanje), ID 21866 (RDM), ID 16688 (VDM)

Status
Not open for further replies.
Your ID
9937
Players nickname
Miljenko Macan
Suspect ID
20025, 21866, 16688
Date of violation
May 22, 2022
Time of violation
00:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=laaj0SbESc8

Amil Babic

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
104
Bio sam na eventu i javili su mi moji da ih pucaju ispred kuce bez razloga, dodjem popricat s njima i vidim pola familije je mrtvo i krenuli su i mene pucat. ID 20025 krene me pucat, vrijedat i na kraju je probavo VDM da me zaustavi, sa njim je bio ID 21866 koji je radio RDM i ID 16688 u plavom ferariju koji me je probo lupat sa autom. Ja nemam pojma koji je razlog ovome ali ne vjerujem da je ovo normalno. Doso sam popricat u miru da bi na kraju psovali vredali i pucali bez razloga, nemam reci. Nismo ni mi savrseni ali ovo prelazi svaku granicu. Ne razumijem takoder cemu takvo ponasanje. Takvi ljudi ruse RP i zabavu ljudima. Nisam niti bio napasan niti bezobrazan ali okej.

Jos dodatan link ako drugi ne proradi (
)
 

Amil Babic

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
104
Bio sam na eventu i javili su mi moji da ih pucaju ispred kuce bez razloga, dodjem popricat s njima i vidim pola familije je mrtvo i krenuli su i mene pucat. ID 20025 krene me pucat, vrijedat i na kraju je probavo VDM da me zaustavi, sa njim je bio ID 21866 koji je radio RDM i ID 16688 u plavom ferariju koji me je probo lupat sa autom. Ja nemam pojma koji je razlog ovome ali ne vjerujem da je ovo normalno. Doso sam popricat u miru da bi na kraju psovali vredali i pucali bez razloga, nemam reci. Nismo ni mi savrseni ali ovo prelazi svaku granicu. Ne razumijem takoder cemu takvo ponasanje. Takvi ljudi ruse RP i zabavu ljudima. Nisam niti bio napasan niti bezobrazan ali okej.

Jos dodatan link ako drugi ne proradi (
)
Samo da jos napomenem da ovo zadnje sam stvarno mislio da ce se moc pricat u miru dok me ovaj nije poceo blokirat i ovaj poceo pucat.
 

phillipontop

Gamer zone, Be careful.
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
216
Ja ne vidim nikakav VDM molimte procitaj detalnjo roleplay pravila
 

Kira Yakuza

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
162
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam prihvatiti ovu zalbu​
  • ID 20025 ce dobiti kaznu za G.P 6.15​
  • Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.​
  • ID 21866 ce dobiti kaznu za G.P 6.15​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom