- Joined
- Aug 13, 2023
- Messages
- 20
Ime: Zizi Alhabib
Starost: 37
Nacionalnost: Amerikanac
Mesto rođenja: Los Santos
Pol: Muški
Boja očiju: Smeđa
Boja kose: Crna
Tetovaže: Po cijelom tijelu
Prednosti: Pametan, Spretan, Brz
Slabost: Slušanje laži
Životna priča:Starost: 37
Nacionalnost: Amerikanac
Mesto rođenja: Los Santos
Pol: Muški
Boja očiju: Smeđa
Boja kose: Crna
Tetovaže: Po cijelom tijelu
Prednosti: Pametan, Spretan, Brz
Slabost: Slušanje laži
U jednoj od mračnijih ulicica Los Santosa, među razbijenim kartonskim kutijama, na svijet je došao Zizi Alhabib. Dječak je gotovo odmah shvatio da zakon služi samo onima koji ga drže između zubi, kao pištolj. Tijekom grillanja u garažama i na brzopoteznim roštiljima s klincima od devet godina, pravda je, za njih, bila tek još jedna šala s kockarskog stola. Ipak, odlazak u uniformu konsekventno dolazi; 22. rođendan, bijela košulja, sve špice se nekako podrazumijevaju. Zizi u vojsku uočava sitne nepoštenosti i neuspjele forenzičke rupe te ih malo-pomalo pretvara u vlastiti arsenal. Ključni dokazi, misaona tvrdnja, slute se u ladicama, a ona napreduje kao da je radno mjesto prisna veza između straha i poštovanja. Osvojene oznake sutra su Mister i Zaposleni, odjednom kapetan, odmah zatim Brigadni General, šuštenja o narko-političkog šešira ni sami kancelaštki fotelji ne izbježu. U gradu kruže glasine da štiti jednog gazdu, a drugom šalje poruku brutinom koja ugrize asfalt samo u sitnim satima, dok se lokalna benzinska kuća ne zatvori. Znajući da je prva ofenziva uvijek samo praksa za drugu, Zizi promišlja pravdu kao sadnju, samo bez svjetlosti. Sada, dok šefstvo ljulja brojne plohe listopadnog sunca, Kristall vodi opsade pod kožom kapetanskog odijela, a da sigurno nije potpisao ni jedan brzi nalog. Klijentov džep, strogo povjerljiv uzgajivač echinacea, ponaša se kao član Vijeća, šapćuće jedva čujnog leižina, kirija je bez papira, evakuacije mimo digitron-limita, dok neki od policajaca ne pitaju kuda, već tko ih je poslao. Zakon, drugima, osluškuje cirkus fukare pa se Kristallu u marginama igra jednako religioznom poštovanjem kao i vlastitim strahom da ga ne uhvate. Za njom su se duge ulice ponovo pale u noć kad su je kap i svetlost zatekle na ulazu u casino gdje ruku drži zagonetan milijarder.
Priča o karijeri:
Prvi dan u Nacionalnoj gardi, došao je u iznošenim čizmama i sa stavom „samo me ne diraj“. Ali njegova odlučnost, spremnost da ide tamo gde drugi ne smeju, i sposobnost da se poveže s kriminalcima iznutra, brzo su mu doneli reputaciju. Stariji oficiri su ga gledali s podozrenjem, ali nadređeni su znali da im treba neko „nepredvidljiv“ poput njega. Počeo je kao zaštitar vojne baze. Bio je prvi koji je ulazio u sukobe s gangovima, pregovarao bez pojačanja, i vraćao se sa informacijama koje su druge jedinice samo sanjale. Njegovo ime brzo je postalo poznato, i unutar NG-a, i među lokalnim bandama. Neki kažu da je prljav. Drugi kažu da je samo pametan. Istina? Verovatno negde između. Zizi Kristall zna gde je granica – i zna kako da je pregazi bez da ostavi tragove.
Ishodi:
1. Zizi moze ici 1 v 2 zbog iskustva u SWAT team i vojsci
2. Zizi moze da nosi maske, pancire, odela i opremu koja nije propisana od strane Departmana, posto je visoko obucen i vrlo cesto bira uniformu koju ce nositi za akcije.
3. Zizi se moze bahato ponasati prema kolegama/kriminalcima/civilima (ne na talackim situacijama).
4. Zizi moze da saradjuje sa bandama i kriminalnim porodicama.
5. Zizi moze posedovati, prodavati, kupovati, koristiti svo legalno i ilegalno oružije ( Heavy sniper,Light Machine Gun ) koja se mogu nabaviti u gradu osim iz svoje organizacije.
Last edited: