- Joined
- Oct 9, 2025
- Messages
- 186
molim da se kazni ovaj igrač glumi nekog policajca a krsi pravila na veliko prva zalba na igraca mi je bila odbijena jer je admin tražio duži pov... na tom dokazu se vidi kako ja dolazim na mašinu te kako nisam imao nikakve veze sa njima prije...kršenje pravila policajac je stigao za nerealno vrijeme na mjesto gdje sam ja bio mrtav te me je on digao i vezao(odakle on zna mozda sam ja bio tao u situaciji) kada sam bio ubijen več je logičnije da uhapsi one sto su me ubili što su bili na mjestu događaja neka dostavi igrač pov gdje su mu pokazali da koriste legalno oruzje u povu se vidi kako je rekao da ima kamericu pucanja molim da dostavi kamericu od pucanja