Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24345
Players nickname
drazen_cile
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 8, 2022
Time of violation
11:15
Proofs
https://ibb.co/zNs56XR

Yorma Obama

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
239
Jučer sam se žalio na LSPD kako su zaposlili lika sa kriminalnim dosijeom na forumu , a jutros su me izbacili iz LSPD-a zbog te stvari. Ovo je zaista bruka i sramota kakvo uništavanje RP. Neka mi pošalju IC razlog otpuštanja iz LSPD-a . Zapravo nemaju ga. U 01:00 sam izašao sa servera bio sam u organizaciji, a jutros nisam u organizaciji . Ovo je za Warna.


 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
U redu je hajde, shvatili smo da hoćeš da nabijaš warn lspdu, i da ti je to cilj. Povod - nedobijanje adekvatnog čina nakon samog ulaska u lspd. Jadno druže iskreno, nisam ovo očekivao od tebe.
 

Yorma Obama

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
239
Taj povod je za smanjivanje ranka a ne za odpustanje iz organizacije nisam ja taj rang dao sam sebi nego mi je dodjeljen i zbog toga izbacite tog ko je meni dao rank a meni smanjite na najmanji a to sto ste uradili kardinalnu gresku za lice sa kriminalnim dosieom za to ste trebali dobiti warn posto je to veca greska nego prva radi koje ste dobili warn a plus ste mi dali otkaz dok nisam bio u gradu a imam dokaz kada razgovarate i dajete mi otkaz radi prijave na forumu
 

Sava Mitic

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
20
Ja sam te izbacio, iz potpuno drugih razloga, a ti sto siris neistine i lupas glupisti to je tvoja stvar....
 

Sava Mitic

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
20
a sto se tice warn-a, to momak ne odlucujes ti, nego administracija i curatori
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Taj povod je za smanjivanje ranka a ne za odpustanje iz organizacije nisam ja taj rang dao sam sebi nego mi je dodjeljen i zbog toga izbacite tog ko je meni dao rank a meni smanjite na najmanji a to sto ste uradili kardinalnu gresku za lice sa kriminalnim dosieom za to ste trebali dobiti warn posto je to veca greska nego prva radi koje ste dobili warn a plus ste mi dali otkaz dok nisam bio u gradu a imam dokaz kada razgovarate i dajete mi otkaz radi prijave na forumu
Kao sto sam rekao, nisi zadovoljan dodeljenim rankom, i zbog toga pravis ove spletke.

Odrasti druze i prestani da places zbog igre. Sa ovim nista ne postizes, ujed se ne leci ubijanjem psa. Samo pokazujes koliko si pakostan.
 

Drac0n

Player
Player
Joined
Apr 11, 2022
Messages
195
Nema problema cekamo odluku pa nastavljamo dalje sa zalbama.
To je to, samo si potvrdio sta sam napisao.

Da ti je povredjen ego i da si jako sujetna osoba. Sad ces cekati i najmanju grešku pda, kako bi mogao da se zalis i da nabijes warn. A sve zbog neadekvatnog cina. Da si dobio cin komande, pevao bi drugu pesmu.

Zalosno.
 

Yorma Obama

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
239
Nije meni potreban cin ali zakon ce za sviju bit isti i to je to nista drugo
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
Druzeee de su dokazi ja ovde samo vidim Screenshot kako si kickan - ovo ako se prihvati ... I vidi se da si 24k id 🤣
 

Yorma Obama

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
239
Druzeee de su dokazi ja ovde samo vidim Screenshot kako si kickan - ovo ako se prihvati ... I vidi se da si 24k id 🤣
Halo bandana maska, smiri malo doživljaj. Ja igram ovo puno duže nego sto ti misliš . Dokazi su logovi . I dokaz da sam jucer bio u PD , a danas nisam i to sam kickan nakon prihvaćanja žalbe na forumu dok nisam bio u gradu. Kakav je to RP ? Ako hoćeš već da me izbacis napravi neku situaciju pa me izbaci, daj mi dvije verbalne i zdravo. A ne samo tako . Nemoj da se toliko ovlacis u ... Ti si Sahpu napravio WARN a fino se vidjelo da si ih navlacio u geto. I to na snimku se jasno čulo . Ako je ono za Warna a ovo nije. Onda ti nisi spreman da nastavis dalje da igras RP.
 

Rich Viktor

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
222
Halo bandana maska, smiri malo doživljaj. Ja igram ovo puno duže nego sto ti misliš . Dokazi su logovi . I dokaz da sam jucer bio u PD , a danas nisam i to sam kickan nakon prihvaćanja žalbe na forumu dok nisam bio u gradu. Kakav je to RP ? Ako hoćeš već da me izbacis napravi neku situaciju pa me izbaci, daj mi dvije verbalne i zdravo. A ne samo tako . Nemoj da se toliko ovlacis u ... Ti si Sahpu napravio WARN a fino se vidjelo da si ih navlacio u geto. I to na snimku se jasno čulo . Ako je ono za Warna a ovo nije. Onda ti nisi spreman da nastavis dalje da igras RP.
Kontas ti da ti nemas dovoljno dokaza ja na mom povu sam stavio da se vidi cela situacija a ne samo naprimer sahp kola u ghetto
 

Yorma Obama

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
239
a sto se tice warn-a, to momak ne odlucujes ti, nego administracija i curatori
Samo malo, ti kažeš da si me ti izbacio, a maloprije tvoj kolega kaže da me on izbacio jer nisam bio zadovoljan rangom. De dogovorite se kada lažete. Drugo nigdje nisam rekao da nisam zadovoljan rankom . Imam i informacije da ste se hvalili kolegi policajcu kako ste me izbacili radi foruma.
 

Miyagi Chang

Sensei
Player
Joined
Feb 24, 2022
Messages
447
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam odbiti ovu zalbu.

-P.Z.L 1.7 - Lider organizacije ima pravo otpustiti zaposlenike svoje organizacije ako je izgubio je svako povjerenje u njih uz odobrenje kuratora.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom