- Joined
- Feb 13, 2026
- Messages
- 19
Abrahame ja sam dva puta kaznjen za istu situaciju nisi mozda razumeo zalbu dva puta sam kaznjen za isto prvo me je admin specao peki maroco kada sam prekrsio p.z.z 1.3. i zatim je moj drug kacio lika gde se videlo kako krsim p.z.z 1.3. u istoj situaciji gde me je peki marocco poslao za p.z. 1.3