- Joined
- Jul 26, 2025
- Messages
- 80
Dobro veće poštovana administracijo !
Kada sam ušao u igru vidio sam da sam banovan za 1.4 priznajem grešku i ovim putem obećajem da se to vise nikada neće ponoviti ! Grand rp je moj omiljeni server i tu sam već duže vrjeme ne kršim pravila i znaćilo bi mi da mi anbanate main hvala na ćitanju vaš emanuel
Kada sam ušao u igru vidio sam da sam banovan za 1.4 priznajem grešku i ovim putem obećajem da se to vise nikada neće ponoviti ! Grand rp je moj omiljeni server i tu sam već duže vrjeme ne kršim pravila i znaćilo bi mi da mi anbanate main hvala na ćitanju vaš emanuel