Dobro vece dobio sam kaznu za cl radi se o tome da kod mene pada snjeg i stalno mi struja nestaje i tako mi se internet restartuje svaki put evo dostavljam vam pov kad mi je nestao net
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.