- Joined
- Jun 20, 2022
- Messages
- 1,533
Dobar dan admin me kaznio na ovoj zalbi
Approved - PG I 2013 radi se o tome da se igrac d -synco kak sto na povu vidite da sam otisao gore po njega on je kod mene bio gore a meni se auto nije ucitalo nisam ga nikako preko auta mogao ubaciti mozete cuti na kraju pova kako govorim da ga nisam preko auta znate i sami da kod bolnice opada fps i meni je slab pc i ne ucitavaju mi se toliko brzo vozila i grafika kod ems
Approved - PG I 2013 radi se o tome da se igrac d -synco kak sto na povu vidite da sam otisao gore po njega on je kod mene bio gore a meni se auto nije ucitalo nisam ga nikako preko auta mogao ubaciti mozete cuti na kraju pova kako govorim da ga nisam preko auta znate i sami da kod bolnice opada fps i meni je slab pc i ne ucitavaju mi se toliko brzo vozila i grafika kod ems