- Joined
- Jan 20, 2026
- Messages
- 18
Dobro vece, dragi Admini
Zalio bi se na admina ( Blank ) zato sto mi je dao G.P.6.7 i to ajde donekle je okey
Ali ne kontam sto nije igrac ( 80418 ) dobio isto za G.P. 6.15 lik stoji pored mene i bez brojanja puca u mene tako da molim da se i on kazni jer inace nije fer
Pre ne koliko dana sam kacio lika kako ga hapsim i dobili smo obadvoje demorgan, prekrsio je i on i ja, i to mislim da je pravedno
Tako da bih vas zamolio da pogledate POV opet i da vidite da mi decko to jest igrac ( 80418 ) ne broji nego me samo puca…
Pozdrav i ugodno vecer jos
Jovan Kartezzi
Zalio bi se na admina ( Blank ) zato sto mi je dao G.P.6.7 i to ajde donekle je okey
Ali ne kontam sto nije igrac ( 80418 ) dobio isto za G.P. 6.15 lik stoji pored mene i bez brojanja puca u mene tako da molim da se i on kazni jer inace nije fer
Pre ne koliko dana sam kacio lika kako ga hapsim i dobili smo obadvoje demorgan, prekrsio je i on i ja, i to mislim da je pravedno
Tako da bih vas zamolio da pogledate POV opet i da vidite da mi decko to jest igrac ( 80418 ) ne broji nego me samo puca…
Pozdrav i ugodno vecer jos
Jovan Kartezzi