Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
8391
Players nickname
Richard_Johnson
Suspect ID
10701
Date of violation
Jun 17, 2022
Time of violation
4:40
Proofs
https://youtu.be/NdI9VIeV7_w

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.
  • Zahtevam POV od ID: 10701 od početka ovog eventa.
  • Ima rok od 10 sati da dostavi.
 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
usao sam ranije greskom jer sam htio ogradu probiti a auto mi je na krovu bilo i meni je vremena trebalo da izadjem i krenem trcati, isto bi bilo da sam samo trcao i usao na vrijeme ali kaznite me ok. 1v2 svakako na krovu zato je i zalba xd
 

.mariNN

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
usao sam ranije greskom jer sam htio ogradu probiti a auto mi je na krovu bilo i meni je vremena trebalo da izadjem i krenem trcati, isto bi bilo da sam samo trcao i usao na vrijeme ali kaznite me ok. 1v2 svakako na krovu zato je i zalba xd
Sve stoji ubio si nas, nego smo htjeli vidjeti da li si prije ušao nego što je event krenuo ništa više, jer mi smo ušli bukvalno nakon par milisekundi a ti si već bio na krovu skoro
 

Dzigi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
211
Sve stoji ubio si nas, nego smo htjeli vidjeti da li si prije ušao nego što je event krenuo ništa više, jer mi smo ušli bukvalno nakon par milisekundi a ti si već bio na krovu skoro
Da da greskom sam prekasno ogradu slomio i bio sam unutra ali mi je sekund-2 trebalo da maknem rentu i izadjem iz auta. Naravno zasluzujem kaznu nisam gledao sat.
 

phillipontop

Gamer zone, Be careful.
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
216
Brate kako sto cujem na video vredjash roditelje na 1 minut i 05 sekundi pa dalje.
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID : 10701 dobice kaznu za Pravilo događaja 1.3
  • Dzoni.Gold forum nalog warnovan za vredjanje.
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom