Poštovani admin tim,
obraćam vam se povodom bana koji sam dobio na Grand RP serveru. Iskreno, nisam siguran zbog čega sam tačno banovan jer nisam dobio jasno objašnjenje niti sam svjestan da sam prekršio pravila servera.
Molim vas da provjerite moj slučaj i, ukoliko je došlo do nesporazuma ili greške, razmotrite mogućnost da mi se ukloni ban. Spreman sam da sarađujem i poštujem sva pravila servera kako bih nastavio igrati bez problema.
Hvala vam na vremenu i razumijevanju
.
Srdačan pozdrav
obraćam vam se povodom bana koji sam dobio na Grand RP serveru. Iskreno, nisam siguran zbog čega sam tačno banovan jer nisam dobio jasno objašnjenje niti sam svjestan da sam prekršio pravila servera.
Molim vas da provjerite moj slučaj i, ukoliko je došlo do nesporazuma ili greške, razmotrite mogućnost da mi se ukloni ban. Spreman sam da sarađujem i poštujem sva pravila servera kako bih nastavio igrati bez problema.
Hvala vam na vremenu i razumijevanju
.
Srdačan pozdrav