- Joined
- Dec 22, 2025
- Messages
- 185
Pozdrav administracijo, mislim da je Gospodin Johny Abyss donio krivu odluku, time što je i mene zajedno sa onime tko je zaista počinio P.DOG1.2 stavio u isti koš.
Ja nisam imao nameru pucati, ubiti ili opljackati lice na eventu bitka za plac, vec sam se osjecao ugrozenim, te nisam htjeo da me ubije, zato sam se branio u pokusaju da sprijecim ubistvo, prekrsaja P.DOG.1.2 koji je pocinio ID 74487. kao što se vidi u povu, brojao je, pucao je prvi, ponavljam ja nisam imao nameru, cesto idem na evente, i moze svatko da potvrdi da nisam niti jedan prekrsaj napravio ikada na eventu bitka za plac/ kralj planine. uvek cekam gledam vreme upoznat sam s pravilima, posteno sve fer i korektno i naravno nebih okacio sebe, nisam lud.. njega sam stavio na forum jer je ponavljac pravila P.DOG.1.2.
Ovom porukom ne zelim da se zamerim adminu, niti mi je namera da ucinim ista protiv, vec samo da pobedi ona dobra strana.