pozdrav hteo sam da pitam dali posle 1 i nesto hteo bih da dobijem unban jer se svakom moglo desiti jer ja nisam znao bilo je da je drug meni prepiso familiju i kad sam mu trebo vratim on je usao na drugi acc i ja sam mu dao krivi smo ali ako bih mogao do dobijem unban pristajem na money wipe ako je potreban