- Joined
- Jan 13, 2026
- Messages
- 122
Administrator Biba me je posalo u demorgan za FearRP , zbog razloga zato sto sam ja pokupio puske kada sam imao"2" puske na glavi a jasno se vidi da sam imao jednu pusku na glavi.U videu od 25s do 28s se vidi kako sam imao 1 pusku.