- Joined
- Feb 17, 2026
- Messages
- 8
Poštovana administracijo,
Želim podnijeti žalbu na ban koji je postavljen na moj nalog zbog pravila GP 1.1.
Nedavno sam kupio novi računar i trenutno se nalazim u Belgiji, zbog čega je došlo do promjene IP adrese i hardvera. Smatram da je sistem to možda prepoznao kao sumnjivu aktivnost.
Nikada nisam dijelio nalog niti koristio zabranjene programe. Na ovom nalogu igram već duže vrijeme i server mi mnogo znači.
Molim vas da još jednom provjerite moj slučaj. Spreman sam dostaviti dodatne informacije ukoliko je potrebno.
Hvala unaprijed na razumijevanju.
Srdačan pozdrav,
Pinki Vitale
Želim podnijeti žalbu na ban koji je postavljen na moj nalog zbog pravila GP 1.1.
Nedavno sam kupio novi računar i trenutno se nalazim u Belgiji, zbog čega je došlo do promjene IP adrese i hardvera. Smatram da je sistem to možda prepoznao kao sumnjivu aktivnost.
Nikada nisam dijelio nalog niti koristio zabranjene programe. Na ovom nalogu igram već duže vrijeme i server mi mnogo znači.
Molim vas da još jednom provjerite moj slučaj. Spreman sam dostaviti dodatne informacije ukoliko je potrebno.
Hvala unaprijed na razumijevanju.
Srdačan pozdrav,
Pinki Vitale