- Joined
- Dec 31, 2024
- Messages
- 123
Pozdrav postovani Aldine,dobio sam blecklictu za vredanje projekta.Jesam napisao sta sam napiso i sad m ijeako krivo zobg toga bio sam nervozan sto sam bio u zatvoru.Izvinjavm se celom projektu i sivim admnima,kretorima servera.Zelo bih da mi date jos jedu sanu da se ispravim nedostaje mi gran rp rs da igram evente s drugarima na rp-am itd...Hvala na citanju.
S posotvajnem
Kalu Ice.
S posotvajnem
Kalu Ice.