Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Personalna biografija | Nikola Montana | 5887

Rejected
Status
Not open for further replies.

Nikola Daytona

Player
Player
Joined
Jul 25, 2021
Messages
56
Ime: Nikola Montana
Pol: Muski
Godine: 16
Datum rodjenja: 2/12/2005
Drzavljanstvo:
Americko
Poreklo: Srpsko
Mjesto rodjenja: Klek
Mjesto boravka:
Los Santos, USA
Otac: Boris Montana
Majka: Mina Montana
Visina i tezina:
186/72kg
Vrsta tela: Srednje visine, mišićav
Boja ociju: zelena
Boja kose:
crna
Tetovaze: kockarske tetovaze
Brat: Julijan Montana
----------------------------------------------------------------------
Licnosti: Snalazljiv,intaligentan,dinamican i oprezan
--------------------------------------------------------------------
Hobi: Lov,streljastno,vazduhoplovstvo,boks,tekvondo i dzudo
*************************************************************************
Nikola Montana rodjen u kleku otac Boris daje ime Nikola po svom cukun dedi Nikoli Petrovicu Njegosu.Otac vojnik u penziji,majka medicinska sestra a brat je cvecar voli biljke i voli u slobodno vreme da pravi vazne za cvece.kao mali ziveo sam u Kleku u romskom naselju a sada zivim u Los Santosu kada sam dosao u Losa Santos otvorio sam Familiju sa svojim ocem Borisom u toj familij smo porodicno,kuca je puna cveca i vazni. Udruzio sam se sa kriminalcima i razbojnicima i sa dosta korumpiranih pripadnika LSPD i SAHPA na ulici sam sve naucio od pucanja do kradje.Nakon dolaska u Los Santos nastavio sam skolovanje na ulici sa svojim prijateljima i otac me je naucio da zaradim brzo novac,kao mali sam sanjao da vozim bmw tako da sam ga kupio.pre 5 godina sam dobio heavy sniper i heavy shotgun od oca i on me je naucio da rukujem sa tim oruzijem i dan danas umem da rukujem sa njim.
-------------------------Sposobnosti-----------------------------

-Imam sposobnost da koristim heavy sniper i heavy shotgun
-imam sposobnost da vozim offroad naucio u SAHP
-imam sposobnost da dizme ljude i vezujem sa oruzijem u ruci
-ima sposobnost da ide 2 na jedan zato sto se svako jutro moli bogu i imao je obuku u LSPD
-ima sposobnost da koristi xxx oruzije u bilo kojoj organizaciju zbog obuke u vladi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom