- Joined
- Apr 3, 2023
- Messages
- 2
Postovanje dragi admin team
Dobio sam ban zbog kradju iz skladista navodno to jeste tako ja sam uzimamo al nisam bio zapoznat sa pravilima bas dobro ako mozete mi dati drugu sansi da igram ako moze to sta sam ukrao vraticu nije nikakav problem
Ugodan Ostatak dana...
Dobio sam ban zbog kradju iz skladista navodno to jeste tako ja sam uzimamo al nisam bio zapoznat sa pravilima bas dobro ako mozete mi dati drugu sansi da igram ako moze to sta sam ukrao vraticu nije nikakav problem
Ugodan Ostatak dana...