- Joined
- Aug 17, 2023
- Messages
- 277
Zdravo, ovo he drugi put da sam dobio isti odgovor na mojoj aplikaciji ali prvi put sam i negde ukapirao jer nisam dugo igrao, sada igram minimum 4 sata na dan a radni su dani a neradnkm i vise i to moze sve da se vidi i onda mi nije jasno sano kako to spada u neaktivnost, takodje ovo nije licna zalba na Ticu ili nesto slicno ali me samo zanima da li moram vise da budem aktivan ili stvarno nisam dovoljno aktivan kolko treba, znam da ako sam lider minimum moram da buden 2 sata online a to ispunjavam i to duplo, hvala i lep ostatak dana vam zelim.