Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved OOC Vredjanje forum, GP 6.10 | ID: 0000

Status
Not open for further replies.
Your ID
11156
Players nickname
Matke Magluta
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 20, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/128660/

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
Ne verujem da mu je dosadno samo vidim da je potpuno u pravo. 3 likova su jako bezobrazne.
 

Cika Corleone

Player
Player
Joined
May 23, 2022
Messages
72
Ne verujem da mu je dosadno samo vidim da je potpuno u pravo. 3 likova su jako bezobrazne.
A ti se derpe napuši debele kurčine, imaš skoro 30 godina konjino i smaraš ovde jer si izbačen iz fam, a i dalje moliš oko pomoći za preuzimanje bolnice, jebem te u usta.
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
A ti se derpe napuši debele kurčine, imaš skoro 30 godina konjino i smaraš ovde jer si izbačen iz fam, a i dalje moliš oko pomoći za preuzimanje bolnice, jebem te u usta.
Zato sinoc si pobego po brda. Popadale ste kao kruske i sad placete po forum. Prosio si za novac za da ti osiguram vozila. Zasto ne napises koliko smo ti osvojili informale?
 
Last edited:

Cika Corleone

Player
Player
Joined
May 23, 2022
Messages
72
Zato sinoc si pobego po brda. Popadale ste kao kruske i sad placete po forum. Prosio si za novac za da ti osiguram vozila. Zasto ne napises koliko smo ti osvojili informale?
Ne znam ja o cemu ti pricas, nase stanja balansa se zna. Ja samo znam da ti molis da ti pomognemo da uzmes bolnicu? A za tvoju informaciju tupsone, ja nisam bio aktivan, 30 godina, idi nadji posao, devojku, ako si sposoban. Ali siguran sam da si nesposoban, skupljaj semenke, sadi travu i pusi kurac vise debilu.
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
386
Ne znam ja o cemu ti pricas, nase stanja balansa se zna. Ja samo znam da ti molis da ti pomognemo da uzmes bolnicu? A za tvoju informaciju tupsone, ja nisam bio aktivan, 30 godina, idi nadji posao, devojku, ako si sposoban. Ali siguran sam da si nesposoban, skupljaj semenke, sadi travu i pusi kurac vise debilu.
Ok
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Prihvaćeno slijedeći forum nalozi bit će kažnjeni.
Forum Nalog: Rebaracc kažnjen
Forum Nalog: Ivica kažnjen
Forum Nalog: Frenk May0 kažnjen
Forum Nalog: dzoni.gold kažnjen
Forum Nalog: Cika Corleone kažnjen
Forum Nalog: Griefmaker kažnjen
Forum Nalog: Velja Corleone kažnjen
Forum Nalog: Kajmak Nakvadrat kažnjen
Forum Nalog: Adon Kažnjen
Forum Nalog: Stojanovic86 kažnjen
Forum Nalog: Rich Viktor kažnjen
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom