Dobio sam ban bez razloga Aldin tvrdi da moj ID:34155 nije na Blacklisted. Ne razumem sta se desava i sta sam uradio. Zamolio bi vas da pogledate opet jer mi je krivo bez razloga sam na BL za koji kaze i Aldin da nisam banovan.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.