Kako sam kažnjen za 6.15 kad sam mu lepo odbrojao čovek pljačkao kuću.... lepo odbrojano i tjt...
Mucha Design Player Player Joined Jan 26, 2022 Messages 70 Jun 15, 2026 #1 Kako sam kažnjen za 6.15 kad sam mu lepo odbrojao čovek pljačkao kuću.... lepo odbrojano i tjt...
Nixa Simba Deputy Chief Administrator Deputy Chief Administrator Joined May 8, 2021 Messages 14,037 Jun 15, 2026 #2 Zalba napisana u nepravilnom formatu Pravila za podnosenje zalbe mozete pogledati na linku > IMPORTANT - Pravila za podnošenje žalbi protiv administratora i pomoćnika
Zalba napisana u nepravilnom formatu Pravila za podnosenje zalbe mozete pogledati na linku > IMPORTANT - Pravila za podnošenje žalbi protiv administratora i pomoćnika