Smatram da je admin donio krivu odluku iz razloga:
Osobe su stajale nasred ceste nije bilo mjesta za proci i ja sam se zabio u njih
Isto tako želim ukazati da je ovaj administrator uvijek na strani state jer je tamo prije radio a CR se daje za udaranje u auto više puta a ne slučajno
zabijanje jednom i to zato što su oni blokirali cestu hvala
Isto tako objasnite administratoru pravila jer CR očito ne poznaje šta znači hvala
Osobe su stajale nasred ceste nije bilo mjesta za proci i ja sam se zabio u njih
Isto tako želim ukazati da je ovaj administrator uvijek na strani state jer je tamo prije radio a CR se daje za udaranje u auto više puta a ne slučajno
zabijanje jednom i to zato što su oni blokirali cestu hvala
Isto tako objasnite administratoru pravila jer CR očito ne poznaje šta znači hvala