- Joined
- Jun 19, 2025
- Messages
- 20
1. Vaše ime IRL:Nikola
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:UTC+2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): od 22:00 do 4:00 vikendom dosta vise
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 7H
6. Vaš Discord:nikolavranov
7. Vaše ingame ime:Nikola Flo
8. Vaš ID:37049
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a
Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?
Igram na ovom serveru vec vise od 4 godine i za to vreme sam stekao veliko iskustvo u svim aspktima roleplay-a.Tokom svog igranja bio sam u gotovo svim organizacijama,kako drzavnim tako i kriminalnim, sto mi je omogucilo da upoznam server iz svih uglova i razumem pravila i kako server funkcionise. Smatram da sam dovoljno iskusan,odgovoran i zreo da preuzmem administrativnu poziciju.
2. Koje su vaše prednosti?
Dobro poznajem pravila servera, komunikativan sam, strpljiv i spreman da pomognem igracima kada imaju problem ili pitanje.Takodje smatram da sam objektivan i da mogu donositi odluke bez favorizovanja jedne strane.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad previse vremena posvecujem detaljima kako bih bio siguran da je odluka koju donosim ispravna. Takodje uvek saslusam obe strane pre nego sto donesem konacnu odluku, sto ponekad moze oduzeti malkice vise vremena. Ipak smatram da je to bolje nego donositi ishitrene odluke.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Da, svestan sam da pozicija administratora nosi odgovornost i da zahteva drugaciji pristup serveru od klasicnog roleplay igranja.Spreman sam da se posvetim administratorskim obavezama i pomognem u odrzavanju kvalitetnog roleplay-a za sve igrace.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
DA, trenutno ne posedujem biznis,ali ukoliko bih imao bilo kakvu imovinu koja nije dozvoljena za administratore, bio bih spreman da je se odreknem kako bih ispunio uslove za administratora.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Ne, trenutno nemam nikakvih privatnih obaveza koje bi me sprecavale da budem aktivan. Skolska godina je zavrsena i poceo je raspust, tako da slobodnog vremena imam na pretek.Spreman sam da budem redovno aktivan i da izdvojim dovoljno vremena za pomoc igracima i rad kao administrator.
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:UTC+2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): od 22:00 do 4:00 vikendom dosta vise
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 7H
6. Vaš Discord:nikolavranov
7. Vaše ingame ime:Nikola Flo
8. Vaš ID:37049
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a
Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?
Igram na ovom serveru vec vise od 4 godine i za to vreme sam stekao veliko iskustvo u svim aspktima roleplay-a.Tokom svog igranja bio sam u gotovo svim organizacijama,kako drzavnim tako i kriminalnim, sto mi je omogucilo da upoznam server iz svih uglova i razumem pravila i kako server funkcionise. Smatram da sam dovoljno iskusan,odgovoran i zreo da preuzmem administrativnu poziciju.
2. Koje su vaše prednosti?
Dobro poznajem pravila servera, komunikativan sam, strpljiv i spreman da pomognem igracima kada imaju problem ili pitanje.Takodje smatram da sam objektivan i da mogu donositi odluke bez favorizovanja jedne strane.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ponekad previse vremena posvecujem detaljima kako bih bio siguran da je odluka koju donosim ispravna. Takodje uvek saslusam obe strane pre nego sto donesem konacnu odluku, sto ponekad moze oduzeti malkice vise vremena. Ipak smatram da je to bolje nego donositi ishitrene odluke.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Da, svestan sam da pozicija administratora nosi odgovornost i da zahteva drugaciji pristup serveru od klasicnog roleplay igranja.Spreman sam da se posvetim administratorskim obavezama i pomognem u odrzavanju kvalitetnog roleplay-a za sve igrace.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
DA, trenutno ne posedujem biznis,ali ukoliko bih imao bilo kakvu imovinu koja nije dozvoljena za administratore, bio bih spreman da je se odreknem kako bih ispunio uslove za administratora.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Ne, trenutno nemam nikakvih privatnih obaveza koje bi me sprecavale da budem aktivan. Skolska godina je zavrsena i poceo je raspust, tako da slobodnog vremena imam na pretek.Spreman sam da budem redovno aktivan i da izdvojim dovoljno vremena za pomoc igracima i rad kao administrator.