- Joined
- Oct 22, 2024
- Messages
- 145
Pozdrav administracio admin po imenu Nikola Luther me je poslao u demorgan za CB ja nisma nista skrivio igrac je dostavio pov kako me je okacio.U tom povu se vidi akoo sam na 1 sec zapalio gume i otisao na kruzni tok dalje od njih da se vrtim u krug sa autom pre pocetka trznog centra.Ja mislim da ovo uopste nije bilo izazivanje policije zato sto sam se sklonije skroz od niih niti sam im nista pricao.Ja bih zamolio da mi admini skinu kaznu.
Hvala
Hvala