- Joined
- Jan 8, 2022
- Messages
- 41
Vidi se u POV-u kako sam ubijen od strane igrača id 69075 van parametra podmornice bez ikakvog razloga.
By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
SignUp Now!Kako ti mogu postaviti duzi pov od pucanja kojeg nije ni bilo. Ja da sam puco na vas bio bi uhapsen. Pov je od pocetka situacijepostavi duzi pov gde si nas pucao i bezao sa razlogom sam te ubio decko
Krenuo sam da te jurim kada si usao zapucao metak i izaso iz parametra podmornice, ovo nije pocetak situacije postavi duzi pov...Kako ti mogu postaviti duzi pov od pucanja kojeg nije ni bilo. Ja da sam puco na vas bio bi uhapsen. Pov je od pocetka situacije
Nema dužeg pova jer duži pov NE postoji, znači ja sam bio van kruga eventa i ti nisi imao pravo da opalis metak na mene random ako imas pov okači pa vidi a kladim se da nemaš pov.Krenuo sam da te jurim kada si usao zapucao metak i izaso iz parametra podmornice, ovo nije pocetak situacije postavi duzi pov...