- Joined
- May 3, 2026
- Messages
- 26
Poštovana administracijo.
Ja se duboko i iskreno izvinjavam što sam prekršio ovo pravilo,
dugo sam na ovom projektu i svaki dan koj nisam na njemu mi teško pada.
Zamolio bi Vas za unban i obećavam da ovo neče se ponoviti.
Ja se duboko i iskreno izvinjavam što sam prekršio ovo pravilo,
dugo sam na ovom projektu i svaki dan koj nisam na njemu mi teško pada.
Zamolio bi Vas za unban i obećavam da ovo neče se ponoviti.