By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
SignUp Now!Trazit ce ti duzi POV admini ,ako si snimao od 8 jutros mozda bude i validan.
To Mile samo kaci vidiš da ovi mentoli iz state nemaju pojma pravila...Osobe se vraćaju nakon što su ubijene
Osobe vežu usred pucnjave
Mile naslov prepravi u "Mass Rule Brake | State"Osobe se vraćaju nakon što su ubijene
Osobe vežu usred pucnjave
tu je samo gov napravio gresku a lspd nijeMile naslov prepravi u "Mass Rule Brake | State"
tu je samo gov napravio gresku a lspd nije
jbg sta ces tu je gov uradio fail i fear i nlr ta dvojica iz gova![]()
I sad meni admin neki neka objasni ako je nekad igrao kao RP igrac da ja iz ove ovakve situacije kad odem u zatvor i dobijem 100k kazne na ovaj nacin i 80 minuta i odvede me u samnicu jer se vrtim u krug i klikcem mouse 1 iz zeze jer pricam drugarima na diskord i onda dodje provocira i klipuje i ja dobijem 7 dana...
Zovem admina da dodje kaze idem 2 puta nikad dosao nije....
Jel nas ne volite jel vam ne znacimo nista bas nista da nam ovoliku nepravdu priredjujete...
Samo kazem ne treba mi nikakva kazna nit je off topic samo KAZEM da nije uredu da mi ovako pokvarite noc da nas vezete ubijete i kao vodite u zatvor i stavljate abnormalne kazne a NISTE NAS FER UBILI NI UHAPSILI zasto visa sila odmah ovakve stvari ne moze da prekine jer ovo je ne igrivo ako je ovaj nacin jedini nacin za hapseenje,ja jesam neprikladno psovao onog momka ali sam je trazio vraco se provociro i onda sniima i kaci samo ono sto njemu pase. Ne treba mi pomilovanje nit skidanje kazne KRIV SAM ali samo kazem..
Molim administraciju da se pozabavi ovim nekim stvarima sto kvare server i gase svaku rp pricu na serveru
Draga administracijo ugodan dan vam zelim
Zeljko objasni mi onda kako je fer prema meni ili nama da nas iz ove situacije dodju onda kao pobiju i vode me u zatvor uzimaju mi vrijeme daju mi kazne neke rigorozne,i vodi me u samnicu jer se krecem u celiji i udaram po sipkama a nije me ni upozorio da ne smijem ili slicno nego odvedete provocira i kad mu vratis on snima jel to oke jel to smjer u kojem ovaj voz ide..jbg sta ces tu je gov uradio fail i fear i nlr ta dvojica iz gova