- Joined
- Jan 14, 2025
- Messages
- 68
Draga administracijo necu da duzim samo iskreno mislim da ja ovo pravilo nisam prekrsio mislim da je lose donesena odluka od Dukata Velasca posto ja imam brata koji isto igra sobu pored mene mislim da je pomesao i da me je poslao za 1.4 mislim da to treba da se proveri posto sam twink napravio pre 2 nedelje. Ne trazim nista samo da se proveri posto mi je stvarno zao da izgubim biznis kucu i svu ostalu imovinu zbog necega sto nisam prekrsio. imamo 2 kompjutera ali je ruter isti ako treba poslacu dokaze samo da mi se kazna skine.