- Joined
- Jul 23, 2023
- Messages
- 35
Dobio sam blacklistu zbog svojih greski jos u 2024 godini, voleo bih kada bi mi bila pruzena jos 1 sansa.
Nisam igrac koji krsi pravila a veoma bih voleo da budem lider, kao i dosta ljudi.
Nisam igrac koji krsi pravila a veoma bih voleo da budem lider, kao i dosta ljudi.