- Joined
- Jun 25, 2026
- Messages
- 1
Poštovana administracio dobio sam ban za G.P .1.1 kada sam bio kod drugara usao sam na moj acc da mu pokazem sta imam pristajem na money wipe nadam se da cete mi oprostiti ovaj put vrlo mi je zao voleo bih opet zaigrati na ovom serveru video sam da uskoro dolazi Amnesty Week ako treba neke dodatne info koje trebam dostaviti.Hvala u napred poštovana administracio