1. Vaše ime IRL:Đorđe
2. Vaše godine:13
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:10+ sati
5. Vaš Discord:djorjde__
6. Vaše ingame ime
juro Metkic
7. Vaš ID:88913
Dodatne Informacije
Los Santos Vagos je organizacija koja ima veliki potencijal za kvalitetan RolePlay zbog svoje istorije, izgleda i povezanosti sa ulicom. Želim da preuzmem ovu ulogu jer smatram da mogu da napravim organizaciju koja neće biti poznata samo po pucnjavi i teritorijama, već po dobroj priči, karakterima i ozbiljnom RP-u.
Moj cilj je da Vagos predstavlja organizaciju koja ima svoj stil, hijerarhiju i reputaciju u gradu.
Želim da napravim organizaciju u kojoj svaki član ima svoju ulogu i razlog zbog kojeg je deo ekipe. Smatram da lider nije samo osoba koja izdaje naređenja, već neko ko motiviše članove, rešava probleme i vodi organizaciju ka napretku.
Kroz dobru organizaciju, redovne aktivnosti i kvalitetnu komunikaciju želim da Los Santos Vagos postane jedna od najaktivnijih i najpoštovanijih organizacija na serveru.
Tokom svog vremena na serveru stekao sam iskustvo u radu sa različitim igračima i situacijama. Naučio sam koliko su disciplina, dogovor i međusobno poštovanje važni za uspeh jedne organizacije.
Kao lider želim da saslušam članove, prihvatim dobre predloge i napravim atmosferu gde će svaki član želeti da doprinese uspehu organizacije.
Najveću pažnju bih posvetio regrutaciji novih članova. Smatram da je bolje imati manji broj kvalitetnih igrača nego veliki broj članova koji ne doprinose organizaciji.
Svaki novi član bi morao da pokaže poznavanje pravila, želju za RP-om i spremnost da predstavlja Los Santos Vagose na pravi način.
Los Santos Vagos treba da bude organizacija koja ima priču iza sebe. Organizovao bih različite RP situacije kao što su:
Vagos nije samo organizacija, već porodica. Zbog toga bih radio na tome da između članova postoji poverenje i poštovanje.
Organizovao bih zajedničke aktivnosti, treninge i sastanke kako bi se članovi bolje upoznali i funkcionisali kao prava ekipa.
Jednom do dva puta nedeljno organizovao bih sastanke gde bi se pričalo o:
Teritorije i grafiti predstavljaju simbol jedne bande. Trudio bih se da Los Santos Vagos bude prepoznatljiv po kontroli svog kraja i aktivnom radu na ulicama.
Kroz RP oko grafita, teritorija i sukoba sa drugim bandama dodatno bi se gradila priča organizacije.
Lider mora biti primer svim članovima. Trudio bih se da budem dostupan, da pomažem članovima i da probleme rešavamo razgovorom.
Dobra komunikacija između lidera i članova je ključ uspešne organizacije.
Kako bih dodatno motivisao članove, uveo bih nagrade za trud, aktivnost i doprinos organizaciji.
Nagrade:
Najaktivniji član bande - 50000
Najaktivniji član po akcijama - 25000
Najviše urađenih grafita - 20000
Po ukradenom kamionu - 40000
Najviše osvojenih teritorija - 50000
Posebni doprinos organizaciji - nagrada po proceni lidera
3.8. Rank sistem
15-Šef
14-Zamenik
13-Desna ruka
12-Kum
-----------------(HC)
11-OG
10-Turf team leader
9-Turfer
8-Graffiti team lider
7-Grafifti team
6-Ghetto boss
5-Ghetto team
4-Graffiti baby
3-Ghetto babu
2-Newbie
1-Suspend 24h
2. Vaše godine:13
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:10+ sati
5. Vaš Discord:djorjde__
6. Vaše ingame ime
7. Vaš ID:88913
Dodatne Informacije
1. LIDER ZA LOS SANTOS VAGOS
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
(Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1. Izgradnja prave Vagos priče i reputacije
Los Santos Vagos je organizacija koja ima veliki potencijal za kvalitetan RolePlay zbog svoje istorije, izgleda i povezanosti sa ulicom. Želim da preuzmem ovu ulogu jer smatram da mogu da napravim organizaciju koja neće biti poznata samo po pucnjavi i teritorijama, već po dobroj priči, karakterima i ozbiljnom RP-u.Moj cilj je da Vagos predstavlja organizaciju koja ima svoj stil, hijerarhiju i reputaciju u gradu.
2.2. Aktivna i organizovana organizacija
Želim da napravim organizaciju u kojoj svaki član ima svoju ulogu i razlog zbog kojeg je deo ekipe. Smatram da lider nije samo osoba koja izdaje naređenja, već neko ko motiviše članove, rešava probleme i vodi organizaciju ka napretku.Kroz dobru organizaciju, redovne aktivnosti i kvalitetnu komunikaciju želim da Los Santos Vagos postane jedna od najaktivnijih i najpoštovanijih organizacija na serveru.
2.3. Iskustvo i želja za radom sa ljudima
Tokom svog vremena na serveru stekao sam iskustvo u radu sa različitim igračima i situacijama. Naučio sam koliko su disciplina, dogovor i međusobno poštovanje važni za uspeh jedne organizacije.Kao lider želim da saslušam članove, prihvatim dobre predloge i napravim atmosferu gde će svaki član želeti da doprinese uspehu organizacije.
3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji
3.1. Pažljiv izbor članova
Najveću pažnju bih posvetio regrutaciji novih članova. Smatram da je bolje imati manji broj kvalitetnih igrača nego veliki broj članova koji ne doprinose organizaciji.Svaki novi član bi morao da pokaže poznavanje pravila, želju za RP-om i spremnost da predstavlja Los Santos Vagose na pravi način.
3.2. Više uličnog RolePlay-a
Los Santos Vagos treba da bude organizacija koja ima priču iza sebe. Organizovao bih različite RP situacije kao što su:- sastanci bande
- dogovori sa drugim organizacijama
- ulične aktivnosti
- zaštita teritorije
- organizovane akcije
3.3. Jačanje porodice i timskog duha
Vagos nije samo organizacija, već porodica. Zbog toga bih radio na tome da između članova postoji poverenje i poštovanje.Organizovao bih zajedničke aktivnosti, treninge i sastanke kako bi se članovi bolje upoznali i funkcionisali kao prava ekipa.
3.4. Redovni sastanci i planiranje
Jednom do dva puta nedeljno organizovao bih sastanke gde bi se pričalo o:- aktivnostima organizacije
- problemima članova
- novim idejama
- planovima za budućnost
3.5. Veći fokus na teritorije i grafite
Teritorije i grafiti predstavljaju simbol jedne bande. Trudio bih se da Los Santos Vagos bude prepoznatljiv po kontroli svog kraja i aktivnom radu na ulicama.Kroz RP oko grafita, teritorija i sukoba sa drugim bandama dodatno bi se gradila priča organizacije.
3.6. Dobra komunikacija lidera i članova
Lider mora biti primer svim članovima. Trudio bih se da budem dostupan, da pomažem članovima i da probleme rešavamo razgovorom.Dobra komunikacija između lidera i članova je ključ uspešne organizacije.
3.7. Sistem nagrađivanja članova
Kako bih dodatno motivisao članove, uveo bih nagrade za trud, aktivnost i doprinos organizaciji.Nagrade:
15-Šef
14-Zamenik
13-Desna ruka
12-Kum
-----------------(HC)
11-OG
10-Turf team leader
9-Turfer
8-Graffiti team lider
7-Grafifti team
6-Ghetto boss
5-Ghetto team
4-Graffiti baby
3-Ghetto babu
2-Newbie
1-Suspend 24h