Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
705
Players nickname
Stefan Micevic
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 3, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/TvRdvWF

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
prvo si uradio MG, drugo to nije kriminalni dosije, to je OOC informacija, vidis da ima 0 zatvorskih kazni HAHAHAH
S kojim pravom ti njemu znas i kucas ime na PDA ako ti nije dao pasos? selfreport.
> 6.10 PDA računa se kao OOC informacija. U slučaju da ste pronašli traženog kriminalca i želite ga uhititi, morate ga zamoliti da pokaže svoju putovnicu radi identifikacije. (U slučaju da je odbio pokazati putovnicu, državni službenici imaju sva prava uhititi ga radi identifikacije)
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
224
prvo si uradio MG, drugo to nije kriminalni dosije, to je OOC informacija, vidis da ima 0 zatvorskih kazni HAHAHAH
S kojim pravom ti njemu znas i kucas ime na PDA ako ti nije dao pasos? selfreport.
> 6.10 PDA računa se kao OOC informacija. U slučaju da ste pronašli traženog kriminalca i želite ga uhititi, morate ga zamoliti da pokaže svoju putovnicu radi identifikacije. (U slučaju da je odbio pokazati putovnicu, državni službenici imaju sva prava uhititi ga radi identifikacije)
this u?
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
224
"cheater" ovo izgleda kao cheat? + that ur fam? pada Regroup
360-F-171948175-umu-O3n-Dm0-Zc-Zm-AGJ5-Cb47-G4nb66-EMy-C7-1.jpg

image.png
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
prvo si uradio MG, drugo to nije kriminalni dosije, to je OOC informacija, vidis da ima 0 zatvorskih kazni HAHAHAH
S kojim pravom ti njemu znas i kucas ime na PDA ako ti nije dao pasos? selfreport.
> 6.10 PDA računa se kao OOC informacija. U slučaju da ste pronašli traženog kriminalca i želite ga uhititi, morate ga zamoliti da pokaže svoju putovnicu radi identifikacije. (U slučaju da je odbio pokazati putovnicu, državni službenici imaju sva prava uhititi ga radi identifikacije)
LSPD je dobio warn zbog mene a takodje sam imao 0 kazni i samo sam imao Vidjen u kriminalne strukture.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom