Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15047
Players nickname
Teo Armone
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Jul 3, 2022
Time
21:39
Proofs
-

Teo Armone

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
26
Dobar dan!
Danas sam dobio warn za generalno pravilo 6.15
Da objanim situaciju koja se desila ukratko iso sam do bolnice kad vidim 5 likova koji pucaju na mog drugara iz organizacije i ubiju ga jedan lik je radio animacije dok je bio mrtav ja sam se priblizio i pito jih sta rade i kazu kao dal imam neki problem jedan lik je i opalio metak prema meni nakon toga sam jih sve pobio zato sto su mi ubili lika iz organizacije a i mene je hito sa revolverom... Mislim da je to dovoljan razlog da ubijes nekog van ghetta ako puca na tebe a i pre toga ubije tvog lika. Ako sam sta pogresio izvinjavam se al ovaj put stvarno mislim da je glupo da sam dobio warn zbog takve situacije a pored toga sam samo ja dobio jail i warn dok ostali nista dok su radili animacije dok je neko mrtav itd... Mislim da ovo nije za warn ali ok to je vasa odluka. Molim vas ovaj put da mi uklonite upozorenje,hvala.
 

Teo Armone

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
26
Imate li dokaz da vidimo situaciju?
nisam snimo ali ako ima pov taj administrator koji mi je dao warn vidi se vrv kako su me pucali i kako su mog drugara ubili ako ima pov svega vidi se i kako su mu plesali dok je bio mrtav... ja sam htio objasnit sta se desilo ali je admin reko da je trenutno zauzet kad sam ga zvao da objasnim ... ako admin ima pov i ako je speco prije vidi se zbog cega sam jih krenuo pucat zato sto sam imo dovoljan razlog... nikad nisam bio kaznjen za neki rdm da bi namjerno nekog ubijo al stvarno sam sad imo razlog i molio bi za unwarn.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom